Jump to content

alekssandra

Użytkownicy
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About alekssandra

• Rank
    Nowicjusz
  1. Moim zdaniem super pomysłem są… [url="[Hidden Content] startowe do paznokci[/url]. Każdej dziewczynie zależy, żeby dłonie były jej wizytówką…, a taki zestaw pomoże to osią…gną…ć
  2. alekssandra

Panzokcie

Hej! Nie jest to typowe wzmocnienie paznokci, ale mogę polecić dobrej jakości lakier dusty purple alessandro, który poprawia kondycje płytki, a dodatkowo długo się utrzymuje na paznokciach. Ja go uwielbiam [Hidden Content],dusty-purple-lakier-10-ml
  3. Do świą…t jeszcze długo czasu, ale ja już zaczynam myśleć o prezentach, żeby później nie biegać po galerii w ostatniej chwili. Na razie planuje kupić drobiazg dla każdej dziewczyny z rodziny w postaci lakieru do paznokci striplac all night long [Hidden Content],all-night-long-striplac-5-ml. Nie mam jeszcze pomysłu dla męskiej części rodziny, może coś podpowiecie?
  4. Fajnym pomysłem na prezent są… zawsze kosmetyki, myślę, ze każda kobieta się z nich cieszy. Na jesień doskonałym prezentem jest śliwkowy striplac [Hidden Content],all-night-long-striplac-5-ml. Można do niego dobrać sukienkę w kolorze zieleni, doskonale będą… się razem prezentować.
  5. Ja bardzo lubię oglą…dać sesje modowe, ale tylko wtedy, kiedy każdy szczegół jest dopracowany. Kiedy moja znajoma brała udział w sesji, zrobiłam jej piękne paznokcie dopasowane do stylizacji. Åšliwkowy striplac alessandro spisał się wtedy na medal [Hidden Content],all-night-long-striplac-5-ml - polecam nie tylko do zdjęć, ale też na co dzień, bo świetnie się trzyma.
  • Create New...