Jump to content

Klaudia32

Użytkownicy
  • Content Count

7
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Klaudia32

• Rank
    Nowicjusz
  1. Ja kominek to mam w planie taki żeliwny wolnostoją…cy jak tu na zdjęciach [Hidden Content] Ogólnie aranżacja wnętrz jest dosyć droga, ale jeśli ktoś ma czas to może sam przecież się porozglą…dać w sieci, poszukać pomysłów, różnych rozwią…zań. Każdy przecież wie co mu się podoba a co nie.
  2. Co myślicie o usecryp safe, już ktoś tutaj żywa? [Hidden Content] W maju mają… zostać zaostrzone przepisy o ochronie danych osobowych, kary zostają… bardzo podniesione za wyciek.
  3. [Hidden Content] Ja mam taką… i jest mega. Zęby czyściutkie, delikatna, fajnie myje.
  4. Najtaniej w aptekach internetowych, ale trzeba przesyłkę doliczyć, więc jednego leku nie opłaca się kupować, ale jAK KTOÅš ZAOPATRZA APTECZKą˜ w większą… ilość leków to wychodzi najtaniej. Przynajmniej te bez recepty.
  5. Klaudia32

Domowe finanse

Wszystko kwestia organizacji, ja nigdy nie mogłam zaoszczędzić bo ile kasy nie było nigdy nic nie zostawało, teraz mam pulę przeznaczoną… na życie, reszta leży na koncie i czeka na budowę, ale z tej puli na życie najpierw odkładam choćby stówę w cią…gu miesią…ca ale zawsze coś musi być, a za resztę żyjemy. Traktuje oszczędzanie jak ratę kredytu, musi być i już.
  6. Dokładnie, nie patrzałabym na to żeby wyglą…dał na damski tylko żeby ucią…gną…ł odpowiednio dużo.
  7. Ciekawe, mi tak wypadają… włosy, że mam zakola jak facet. Kupiłam tabletki szampon i odżywkę na wypadanie. Po tygodniu wydaje mi się, że jakoś mniej wypadają…, albo po prostu bardzo bym chciała.
  • Create New...