Jump to content

Emhon

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Emhon

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Pomysł jak pomysł, jednak nic z tego nie będzie jeśli nie będzie sie dbać o klientów. Poczytajcie sobie o tym [Hidden Content] . Warto dbać o to aby opnie były jak najbardziej pozytywne oraz umiejętnie na nie odpowiadać jeśli chcemy zbudować solidną… i rozpoznawalną… markę!
 2. Dziewczyny według mnie najbardziej lubią… perfumy. Jakbym miał kupować prezent swojej dziewczynie to wybrał bym Parfumes de Marly. Na razie do jakiejś okazji jeszcze daleko, ale pewnie właśnie te perfumy dostanie ode mnie plus do tego jakiś jeszcze dodatek
 3. Słuchajcie, aktualnie przebywam w Niemczech w pracy, ale niedługo będę wracał do kraju. Powiedzcie mi czy znacie jakieś sprawdzone busy z niemiec do polski? Chciałbym wszystko załatwić możliwie jak najszybciej i nie martwić się czym wrócę. Jak możecie polecić jaką…ś sprawdzoną… firmę to będę wdzięczny!
 4. Ja przede wszystkim zdrowo sie odżywiam i staram się barć odpowiednie suplementy diety, które kupuję w tej aptece [Hidden Content] , a które wspomagają… mój organizm oraz układ odpornościowy. No i przede wszystkim dużo ruchu i świeżego powietrza
 5. Słuchajcie, a ja mam do was pytanie o meble. Czy według was takie [Hidden Content] meble łazienkowe będą… odpowiednie do niedużej powierzchniowo łazienki? Szukamy z mężem czegoś ciekawego i strasznie ciężko nam coś znaleźć. Liczymy na wasza pomoc!
×
×
 • Create New...