Jump to content

milosz098

Użytkownicy
  • Content Count

12
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About milosz098

• Rank
    Rozkręca się
  1. Moje smyki w wieku 3 i 4 latka uczą… się angielskiego w szkole edico [url=" [Hidden Content];] [Hidden Content]] Uważam że im wcześniej tym lepiej. Małe dzieci mają… niebywałą… chłonność umysłu i łatwo przyswajają… sobie naukę.
  2. Zdecydowałem się na grodzenie betonowe, bo jest chyba najbardziej trwałe. Spodobało mi się łupane firmy joniec. Bardzo wdzięczne w montażu i można je kupić prawie w każdym markecie budowlanym.
  3. Moją… kuchnię meblowała firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Miałem wizję jak powinna wyglą…dać, ale panowie po obejrzeniu pomieszczenia zaproponowali pewną… korektę, która zresztą… wyszła na dobre. Co fachowcy to fachowcy.
  4. Mój pie dostaje Reiko. To karma dużą… ilością… wysokiej jakości mięsa i bez chemiczny konserwantów, dzięki temu zwierzęta karmione Reico nie dostają… w karmie produktów, które mogłyby im potencjalnie zaszkodzić.
  5. Myślę, że dużo trwalsze i mniej kłopotliwe będzie ogrodzenie łupne joniec. Wykonane jest z bloczków betonowych, które wyglą…dają… jak kamień. Nie wymaga specjalnie pielęgnacji i jest wieczne.
  6. Å»adna raca nie hańbi a jeszcze może przynieść kasę i satysfakcję. Znalazłem intrygują…ce ogłoszenie w którym trzeba aplikować tutaj 01110111 01110111 01110111 00101110 01100011 01101111 01100100 01100101 01100011 01101111 01101111 01101100 00101110 01110000 01101100 Nie wiem jak się do tego zabrać, ale kasa jak na począ…tek całkiem niezła. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi. [img][Hidden Content]]
  7. milosz098

trawa rolowana

Zamówiłem projekt i realizację ogrodu w firmie Gardenon z Suwałk. Wszystko odbyło się bezproblemowo a trawę z rolki dostałem w pakiecie i faktycznie po 2 tyg można już było ją… normalnie używać.
  8. Pożyczki są… dla ludzi i nie ma w nich nic strasznego pod warunkiem że bierze się je z głową…. W banku Raiffeisen jest pożyczka na 0 procent i można ją… spłacać przez 2 lata. koszt to prowizja bankowa, ktora wynosi 2,99% od pożyczonej sumy.
  9. W banku Raiffeisen firma może otrzymać kredyt na zakup środka transportu. Autko nie musi być nowe bo bank kredytuje też pojazdy używane.
  10. Jeśli firma dotą…d nie miała problemów to można się spodziewać, że prywatna pożyczka na pewno jej je zapewni. Pomyśl o limicie kredytowy dla firm z raiffeisen. Można z niego finansować bieżą…ce potrzeby a zaoszczędzone w ten sposób środki własne zainwestować w rozwój firmy.
  11. milosz098

Mój pies

Ubranko do psa pasuje jak kwiatek do kozucha, ale to kwestia gustu. Znacznie lepiej pasuje do psa pasuje lokalizator gps [Hidden Content] który przypina się do obroży i który umożliwia w każdej chwili sprawdzenia gdzie jest pies.
  12. Mało zarabiasz więc nie ma co przepłacać biorą…c chwilówkę. Lepiej zapytaj w banku Raiffeisen o nieoprocentowaną… pożyczkę. Tak! Jest taka i można ją… spłacać przez 2 lata. Minimum formalności, wystarczy dowód.
  13. Jeśli chcesz opierać swój biznes na parabankach to życzę sukcesów. W raiffaisen już po pół roku działalności można uruchomić limit kredytowy dla firmy, który umożliwia finansowanie bieżą…cej działalności. Tanio łatwo i przyjemnie.
  14. Dostałem mieszkanie w spadku. Dobra lokalizacja w centrum Wawy więc z wynajęciem nie było problemu. Sam mieszkam spory kawałek od stolicy więc mieszkania doglą…da przedstawiciel firmy [Hidden Content] która zresztą… zarą…dza całym osiedlem. Mieskania pod najem to inwestycja na której nie można stracić.
  15. Znajomi kłamali bo jest oczywiste że banki daja najkorzystniejsze warunki. W raiffeisen firma może dostać kredyt obrotowy bez zabezpieczeń nawet na 6 lat a termin i wysokosc rat można dopasować do specyfiki prowadzonej działalności.
  • Create New...