Jump to content

Zenor

Użytkownicy
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Zenor

• Rank
    Nowicjusz
  1. Jakie macie pomysły na prezent na roczek dla dziewczynki? Tylko proszę nie proponujcie zabawek, bo mają… już chyba wszystkie Najciekawszą… propozycje jaką… dostałem to pozłacane autko z kolekcji Swarovskiego [Hidden Content] są… też z tej samej kolekcji buciki. Fajnie, bo w cenie mamy grawer i stylowe opakowanie jubilerskie. Jak są…dzicie czy to dobry pomysł?
  2. na tym forum polecają… kilku sprawdzonych optyków online
  3. Czytałem na forum [Hidden Content] że już nie trzeba wydawać 1000zł by kupić dobrej jakości soczewki progresywne do okularów. Podobno jest kilku sprawdzonych optyków online u których można wybierać z kilku oprawek, a te nie wybrane odesłać bez żadnego problemu. Czy kupowaliście już w ten sposób okulary?
  4. Czy warto dodatkowo promować ogłoszenia rolnicze zamieszczane w portalach sprzedażowych w stylu [Hidden Content] ? Czy ogłoszenia umieszczać tylko w branżowych serwisach, a może w każdym możliwym miejscu? Dotychczas przy promocji produktów rolnych ograniczałem działania do mediów lokalnych
  5. najlepiej kupić zarejestrowany - w takim przypadku możemy go lepiej sprawdzić
  6. Czy sprawdzaliście już wyszukiwarkę dostawców [Hidden Content] można tam szybko otrzymać ofertę od kliku dostawców. Wiadomo, że większa liczba dostawców wpływa pozytywnie na przyszłe ceny w ofercie - szkoda przepłacać za identyczne parametry. W moim przypadku kupiłem propan o 0,30zł taniej niż w zeszłym sezonie
  7. czy waszym zdaniem w przydomowych ogródkach warto zostawiać miejsce pod drobne warzywa czy coś większego jak np. kapusta też ma racje bytu, bo zajmuje stosunkowo dużo miejsca?
  8. takie zakupy to już standard i to nie tylko odzieży czy kosmetyków, ale nawet coś tak drogiego jak brykiet do kominka kupujemy w sieci, a to kosztowne zakupy, bo tona kosztuje min 600zł
  • Create New...