Jump to content

Poziomka66

Użytkownicy
  • Content Count

99
  • Last visited

• Days Won

1

Poziomka66 last won the day on April 18 2018

Poziomka66 had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Poziomka66

• Rank
    Rozgadany
  1. To fakt, lepiej postawic na ruch i zdrowe odżywianie.
  2. Poziomka66

prezent

Wszystko zależy, może lepiej podarować ksią…żkę?
  3. Leasing jest chyba bardziej opłacalny niż zakup.
  4. W sypialni mam pastelowe kolory, przy takich najbardziej się relaksuję.
  5. Raczej nie jestem za pożyczkami internetowymi, trzeba się dobrze zastanowić zanim się zdecydujemy na coś takiego.
  6. Rodzice często nie radzą… sobie z całodobowa opieka nad noworodkiem. Pewnym rozwią…zaniem może się tu okazać niania elektroniczna, o której więcej w artykule [Hidden Content] . Elektroniczna niania ma wiele funkcji, sprawdza temperaturę w pokoiku dziecka, reaguje na ruch, może także zanucić maluszkowi kołysankę.
  7. Ja jakoś nie przepadam za rodzinnymi imprezami, zwłaszcza takimi jak wesela.
  8. Ja dla mnie wirtualne spacery są… bardzo przydatne jeśli chcemy zwiedzić na przykład muzeum online.
  9. A umiecie sami zrobić pizzę. Przyznaję, że dla mnie to było trudne, ale po pierwszej próbie poszło mi już gładko.
  10. Moim sposobem na walkę z alergia jest częste zmienianie pościeli i regularne sprzą…tanie.
  11. Nie mam jakichś specjalnych sposobów dbania o zęby, po prostu myję je kilka razy dziennie i regularnie odwiedzam dentystę.
  12. Wielu panów na wieczór kawalerski decyduje się zatrudnić striptizerkę. Ile kosztuje taka przyjemność? Na pewno dowiecie się czytają…c [Hidden Content]. To właśnie dla przyszłego pana młodego ma zatańczyć ponętna striptizerka, choć nie oznacza to, że jego koledzy też nie skorzystają… z atrakcji imprezy.
  13. Można samemu zrobić zaproszenia ślubne, no, chyba, że ma być zaproszonych masę gości, wtedy można nie dać rady:-).
  14. Teraz dzieci w ogóle unikają… sportu, dlatego takie gadżety sa jak najbardziej na miejscu.
  15. Ja mam Huawei i uważam, że jest to telefon z niższej półki.
  • Create New...