Jump to content

Kufex

Użytkownicy
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kufex

• Rank
    Nowicjusz
  1. Kufex

Gadu-Gadu 11

GG kiedyśÂ było używane przez wszystkich, a teraz właściwie już nikt go nie stosuje. Najlepsze jest to, że zaczęło padać jeszcze przed erą… Messengera.
  2. Programowanie staje się o wiele prostsze w momencie, gdy zaczynamy rozumieć jak komputer przetwarza informacje. Wtedy nawet bardziej złożone programy wydają… się być stosunkowo proste.
  3. Na obecny moment słucham muzyki przez Spotify, bo tak jest dla mnie najwygodniej. Dawniej przez długi czas był to WinAmp, później muzykę odtwarzałem z YouTube.
  4. Ogólnie przetrenowanie może mieć wpływ na skurcze. Szczególnie jeżeli ktoś z całkowitego braku ruchu przechodzi nagle w bardzo intensywny tryb treningowy. Według mnie na takie rzeczy trzeba szczególnie uważać, bo można narazić się bardzo na jakieś kontuzje. Oczywiście suplementacja przy treningu jest jak najbardziej wskazana, szczególnie witaminy, minerały. To nie zaszkodzi a może tylko pomóc
  5. Ja jak mam problemy z kupieniem prezentu to wchodzę na strony hurtowni i tam szukam czegoś co mnie zainspiruje. W sumie zawsze się sprawdza, bo zawsze znajdę coś, co póxniej ostatecznie kupuję. Na przykład ostatnio korzystałem ze strony hurtowni [Hidden Content] i trafiłem tam na bardzo ładne zegarki sportowe. Wiem, że moja dziewczyna takie chciała, bo ostatnio dużo trenuje i taki gadżet na pewno się jej przyda
  • Create New...