Jump to content

vtomi21

Użytkownicy
  • Content Count

37
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About vtomi21

• Rank
    Rozkręca się
  1. Witam Was. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach bez znajomości języka ciężko więc chce rozpoczą…ć naukę. Na co muszę zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniej szkoły języka niemieckiego ? Co myślicie o kursach [Hidden Content] ?
  2. Planuję wzięcie kredytu na firmę która dopiero się rozrasta. doradźcie mi gdzie najlepiej wybrać kredyt ? Sprawdzałem wcześniej kredyty gotówkowe [Hidden Content] i wydaje mi się bardzo fajną… opcją… Alior bank a może cos innego jak uważacie ?
  3. Jaki bank polecacie pod względem atrakcyjności dla firmy? Tzn. jak bank ma najlepsze usług, produkty dla firm (rachunki firmowe, rachunki oszczędnościowe, lokaty, kredyty). Który z banków nastawia się na właśnie taki typ klientów? Sprawdzałem [url=[Hidden Content] najlepiej założyć pierwsze konto[/url] i nie bardzo wiem jakie wybrać. Co mi radzicie ?
  4. Bardzo pilnie jest mi potrzebna pożyczka na samochód osobowy, muszę pilnie kupić nowy . Czytałem niedawno opinie o pożyczkach tutaj [Hidden Content] i nie mogę się zdecydować Jak uważacie ?Kto z Was korzysta z pozyczek ? Może coś mi poradzicie w tej kwestii
  5. Witajcie! Potrzebuję zapisać sporo danych na wirtualnym serwerze . Może mi poradzicie jaki wybrać ? Czytałam że warto wybrać [url="[Hidden Content]] Oferują… oni najtańsze VPSy w Polsce, Myślicie że to fajna oferta ?
  6. Gdzie w Poznaniu zorganizować imprezę rodzinną… ? Nie bardzo wiem jakie miejsce bedzie najlepsze , co polecacie ? A które z tych miejsce jest według Was najlepsze [Hidden Content] ? Proszę Was o poradę .
  7. Witam, w jakim banku dostanę kredyt z niskim oprocentowaniem na remont łazienki. Koszt to około 10.000 złotych. Czytałam [url=[Hidden Content] kredytów gotówkowych[/url] i zastanawiam się nad wyborem co radzicie ?
  8. Witam! Jakie konto bankowe polecacie , które ma najmniej opłat? Nie bardzo wiem na jakie się zdecydować może mi cos polecicie ? . Czytałam niedawno jakie są… [url=[Hidden Content] konta bankowe[/url] i zastanawiam się nad m Bankiem jak uważacie ?
  9. Witajcie! Mam pytanie , chciałbym założyć sobie konto firmowe i nie bardzo wiem jakie wybrać najlepiej , tak by było jak najmniej opłat . Który najbardziej polecacie ? Czytałem [url=[Hidden Content] jakim banku założyć konto[/url] i najbardziej opłacalne będzie dla mnie konto mBanku . Powiedźcie mi kto z Was korzysta z tego konta ?
  10. Planuję założenie rachunku bankowego. Do tej pory korzystałam ze wspólnego rachunku mężem , ale niedługo planuję otworzyć działalność gospodarczą… - więc będzie to rachunek firmowy. Nie mam doświadczenia w tej kwestii. Czytałam na temat kont tutaj [Hidden Content] i fajne wydaje się ING konto . Możecie polecić cos w tym zakresie? Jakie jest najlepsze jeśli chodzi o firme?
  11. Bardzo pilnie jest mi potrzebny kredyt na samochód osobowy, ponieważ miałem firmowy ale się zepsuł .Czytałem niedawno bardzo przydatny [url=[Hidden Content] kredytów gotówkowych[/url] i nie mogę się zdecydować , może alior Bank ? Jak uważacie ?
  12. Hej, stoję przed wyborem kuchenki i zastanawiam się czy wybrać płytę indukcyjną… czy gazową… co radzicie ? Trochę czytałam na ten temat tutaj [Hidden Content] ale nie umiem się zdecydować . Co mi polecicie ze swojego doświadczenia ?
  13. Potrzebuje telefonu z dotykowym ekranem nie musi byc wybajerzony ostatnio czesto spotykam w fajnej cenie telefony marki myphone czytałem o nich troche tutaj [url="[Hidden Content] dośc ciekawa marka, i nie ma wygurowanych cen, mam wrżenie że parametry podobne do tych znnych modeli tylko nie płaci sie za logo. Ktoś z was ma ten sprzęt jakie sa wasze opinie ?
  14. Jakie najlepiej założyć konto dla młodej osoby założyć waszym zdaniem? Moja siostra studiuje i jest na etapie poszukiwania konta i bije się po prostu z myślami? Sprawdzałem porównanie kont dla studentów i wydaje mi się bardzo sensowna oferta PKO banku , jaki jeszcze bank polecacie ?
  15. Ja wybrałbym komputer gamingowy. Ciekawe sprzęty gamingowe oferuje MSI, dlatego też warto zajrzeć do [Hidden Content] . Uważam, że i wam się może oferta spodobać.
  • Create New...