Jump to content

tafia

Użytkownicy
  • Content Count

81
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tafia

• Rank
    Rozgadany
  1. Myślę że najlepszy będzie taki [Hidden Content] pokaz barmański w wykonaniu mistrza, to się na wszelkich imprezach jednak najlepiej sprawdza
  2. Można zlecić organizację takiej imprezy odpowiedniej firmie albo samemu coś fajnego zaplanować, u nas niedawno była taka impreza gdzie atrakcją… był pokaz barmański [Hidden Content] , nie wiem jak reszta ale ja do dziś jestem pod ogromny wrażeniem talentu Pana Krzysztofa
  3. Zajrzałam, wyglą…da to nawet ciekawie ale ja szukam mieszkania nowego ale z wykończeniem pod klucz a takie ma w ofercie Atal z tego co kojarzę
  4. Tak, to na pewno też ale nie można zapominać o profilaktycznych badaniach, ja nawet dziadków namawiam żeby je robili a jest teraz akcja droga do zdrowia [Hidden Content] dzięki której mogę oni zrobić te badania o połowę taniej
  5. Jak dziecko jest trochę starsze lepiej kupić mu dobrą… planszówkę [Hidden Content] , przy niej nie będzie się nudził a to doskonały sposób na to żeby dziecko nie spędzało całego wolnego czasu przed komputerem
  6. Nie mam ubezpieczenia zdrowotnego ale za to mam świetny pakiet medyczny medicover wykupiony przez pracodawcę, na tą… chwilę niczego więcej nie potrzebuję
  7. Dokładnie! Ja minimum raz w roku jestem u dentysty na przeglą…dzie uzębienia. A pasty używam tylko tej [url="[Hidden Content]] z dobrym, naturalnym składem, która zawiera wycią…gi z szałwii, rumianku i głogu. To nie jest zwykła ziołowa pasta, ta jest w formie żelu i ma fantastyczny szmaragdowy kolor, jest super!
  8. Jeśli masz maszyny rolnicze czy budowlane z silnikami deutz to nie jest żaden problem. Czytałam tu [url="[Hidden Content]] że mają… serwis w Polsce a firma BTH Fast i zespół ich mechaników jest przygotowany zarówno do wykonania regularnej obsługi okresowej silnika, jak i do błyskawicznego zdiagnozowania i usunięcia awarii.
  9. tafia

Koparka

Na pewno trzeba zwracać uwagę na silniki w takich maszynach bo z tego co tu [url="[Hidden Content]] czytałam najlepsze są… silniki deutz. A DEUTZ AG to najstarszy niezależny producent silników spalinowych, mogą…cy pochwalić się bardzo bogatą… tradycją….
  10. Co do wynajęcia odpowiedniej firmy się zgodzę, to podstawa ale dla mnie przeprowadzka nie była stresują…ca bo nie tylko wynajęłam dobra firmę przeprowadzkową… ale też kupiłam odpowiednie opakowania w sklepie [url="[Hidden Content]], pakowanie dzięki temu zajęło mi mało czasu i nie było ucią…żliwe
  11. W biurze to najważniejsze są… urzą…dzenia biurowe [Hidden Content] a niektóre z nich takie jak na przykład niszczarki można nawet teraz wypożyczać
  12. Ja też ale nie tylko, bo lubię także zdrowe słodycze na przykład koktajle owocowe z bananem też mi bardzo smakują… a są… zdrowe, tu [url="[Hidden Content]] są… na nie bardzo fajne przepisy
  13. Zgadzam się z tym ale ja bym jednak wolała takie trochę bliższe wycieczki i noclegi jak [url=[Hidden Content]] apartamenty zamiast hotelu bo są… o wiele wygodniejsze jak jedziesz gdzieś wypoczą…ć a chcesz mieszkać jednak w dobrej lokalizacji gdzie jest wszędzie blisko bo możesz zwiedzać miasto w międzyczasie
  14. tafia

Problemy z psem

Faktycznie, masz rację że wtedy pies jest nerwowy ale u mnie mamy z tym jakoś spokój, nie ma pcheł ani kleszczy mimo że często biega po lesie, nawet kupiłam mu [url=[Hidden Content] dla psa [/url] bo bałam się że mi się kiedyś w końcu zgubi
  15. tafia

Dobre jedzenie

Chyba że sam ją… zrobisz to może wtedy tak, ale jeśli chodzi o dobre jedzenie to wystarczy dać jogurt naturalny do sosu zamiast śmietany i już masz lżejsze i smaczniejsze danie, nauczyłam się tego od mamy a tu [url="[Hidden Content]] też widziałam kilka przepisów na bazie jogurtu, na pewno je wykorzystam
  • Create New...