Jump to content

Olerek

Użytkownicy
  • Content Count

50
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Olerek

• Rank
    Rozgadany
  1. co do sprzatania to ja sie ciesze bo u nas w Katowicach otworzyli sklep ocean-karcher wiec wszystko mam w jednym miejscu, od mopow, odkurzaczy po chemie do sprzatania 😉
  2. duzy wybor odkurzaczy oraz innych sprzetow do sprzatania maja na myjki.eu polecam sklep, sam robie u nich zakupy i jestem bardzo zadowolony, obsluga super, wysoka jakosc produktow i przystepne ceny
  3. ja polecam skorzystac z pomocy profesjonalnej agencji, ktora zajmuje sie marketingiem w internecie [Hidden Content] dzialaja w mediach spolecznosciowych, caly czas staraja sie byc na czasie i odpowiadac na biezace potrzeby uzytkownikow
  4. Nikt nie powie ci jaki biznes bedzie najlepszy. Wszystko zalezy od tego czym sie interesujesz i co jest takim twoim "konikiem" oraz na co starczy ci finansow. Pamietaj ze koszty utrzymania wlasnego biznesu to nie tylko wynajecie lokalu zakup towaru i wyplaty dla pracownikow. Musisz zadbac o ubezpieczenia i firmy i ludzi, jakies motywacje typu pakiet medyczny tak jak u nas jest z medicover i wiele wiele innych. Przemysl to sobie na spokojnie by nie porwac sie z motyka na slonce
  5. Mielismy kiedys wynajete biuro do ksiegowosci ale byli drodzy wiec zrezygnowalismy z uslug. Potem wynajelismy osobe prywatna, starsza kobiete byłą… ksiegową… ktora okazala sie naszym zbawieniem. Kobieta idealna na to stanowisko, konkretna, pomocna i z duzym doswiadczeniem. Nie tylko pilnuje papierkow oplat i calej ksiegowosci ale tez wychodzi z inicjatywa by poprawic dzialanie firmy i byt pracownikow. To ona znalazla nam firme ktora daje lepsze ubezpieczenie i ona znalazla pakiety medyczne w medicover dla kazdego Taka osobe warto miec przy sobie
  6. Olerek

Ból brzucha

Nie ma co bagatelizowac objawow ze strony organizmu. Czasem moze to byc blahostka a czasem zwiastun czegos gorszego. Osobiscie badam sie regularnie, mam wykupiony pakiet medyczny w medicover i w ramach niego chodze na badania i do roznych specjalistow. tutaj mam nawet leczenie szpitalne czy opieke dla dziecka
  7. jak dla mnie to Pluskantor jest najlepszym internetowym kantorem i z niego korzystam najczesciej
  8. ja tylko internetowo wymieniam.. zobacz sobie Pluskantor bo ma fajne opcje i kursy. mozesz np zarezerwowac wymiane jak jest niski kurs a nie masz kasy na koncie a gdy kasa ci przyjdzie to dokonujesz transakcji i nie tracisz
  9. ja korzystam tylko z internetowych bo sa najbardziej oplacalne.. osobiscie najbardziej pasuje mi Pluskantor bo ma najlepsze kursy
  10. ja kupuje specjalna karmę dla mojej suni no i mamy szczoteczke i paste do zebów dla niej oczywiscie specjalne polecone przez weterynarza dodatkowo ostatnio bardziej dbamy o siersc bo stala sie sucha i matowa, mamy nowy szampon z selecta htc taki nawilzajacy z serii supreme.. fajnie sie nim myje i faktycznie poprawia kondycje skóry buni pamietajcie ze pies to czlonek rodziny i trzeba dbac o niego tak samo jak o siebie
  11. Olerek

prezent

Bedac juz w temacie zegarków jak wspomina Tess.. My jestesmy fanami nowych technologii dlatego idac z duchem czasu dla syna kupilismy nowoczesny smartwatch z gps jako [url=[Hidden Content] na dzien dziecka[/url]powiem wam ze swietna sprawa i to teraz takie na czasie
  12. jesli tylko sie na tym znacie to pewnie nie ma co isc w biznes ktory jest ci obcy.. ja np na meblach nie znam sie wogole pamietajcie tylko ze taka firma nie powinna byc dwu osobowa bo nie dacie rady, a zas wiecej pracownikow to wieksze koszta przynajmniej na poczatku.. polecam tez zabezpieczenie pracownikow i wykupienie im pakietów medycznych, my mamy z medicover, no i dobre ubezpieczenie. Do dokumentacji przyda sie ksiegowa z doswiadczeniem
  13. Wirakocza masz racje. Dlatego ja meble kupuje tylko od sprawdzonej firmy [Hidden Content] bo wiem ze nie zawiodą… mnie jesli chodzi o wykonanie i jakosc produktów
  14. wkladka zapobiega brudzeniu bielizny ale nie usuwa problemu.. na problem to jedynie gabinet medycyny estetycznej.. polecam Katowice i klinike Dermed na Korfantego Najlepsi specjalisci jakich udalo mi sie znalezc
  15. Ja lubie kupowac ale na promocjach bo nie lubie przeplacac Moją… szafe właśnie doposażyła cudna [url=[Hidden Content] bejsbolówka damska[/url] a ze teraz troche chlodnych dni to moge się w nią… ubierac
  • Create New...