Jump to content

hilfiger

Użytkownicy
  • Content Count

9
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About hilfiger

• Rank
    Nowicjusz
  1. Kredyty można dostać w wielu miejscach, ale najlepiej jednak wybierać sprawdzone banki. Osobiście uważam, że w dobie powszechnych, tanich i łatwych w uzyskaniu kredytów, nie ma co szukać takich "szemranych". W Getinbanku oferowany jest kredyt bez zaświadczeń - szybka decyzja i masz od razu niezbędne pienią…dze - [Hidden Content]
  2. Dobrym kredytem samochodowym może pochwalić się też Toyota Bank, warto sprawdzić ich kalkulator kredytu samochodowego, bo można szybko i łatwo policzyć jakie będą… koszty.
  3. Jest sporo lokat, które mają… sensowne oprocentowanie. Ja np sprawdzam właśnie lokaty krótkoterminowe w Toyota Banku, warunki wyglą…dają… na całkiem ciekawe
  4. U mnie to akurat różnie, mam czasem smaka na takie grubsze ciasto, czasem jednak wybieram cienkie. Fajna w tym zakresie jest [url="[Hidden Content] hut[/url], bo można wybrać różne kompozycje.
  5. U nas, jak żonka nie ma ochoty gotować, a ja wracam późno z pracy, to zamawiamy sobie obiady domowe z dostawą… z pizza portal. Jest sporo bardzo fajnych knajpek, które robią… bardzo dobre obiadki.
  6. Mi bardzo często zdarza się coś zamówić, mnóstwo smacznych rzeczy można znaleźć na pizza portal. Najczęściej szukam po prostu pizzerii, ostatnio znalazłem bardzo smaczną… pizza katowice, ale zapomniałem już jaka to była tak czy siak - bardzo smacznie!
  7. Ale mnie osobiście cuk nie przekonuje. Wolę sprawdzić bezpośrednio to co jest na stronie ubezpieczyciela. Tak zawsze wyszukuję ubezpieczenia komunikacyjne w PZU - cenowo super, zakres AC (i nie tylko) bardzo dobry, więc z doświadczenia mogę polecić.
  8. hilfiger

Konto bankowe

Ja polecam Ci sprawdzić konto oszczędnościowe oferowane przez Toyota Bank, bardzo fajne warunki. Jak masz wą…tpliwości to sprawdź sobie kalkulator oprocentowania konta - [Hidden Content] - dużo rozjaśni.
  9. PZU ma bardzo korzystne ubezpieczenia komunikacyjne, warto sprawdzić co mają… w ofercie, bo możliwości jest sporo. Ja sam się ubezpieczam właśnie w PZU, zarówno OC jak i AC, cenowo wypada naprawdę nieźle. [Hidden Content]
  10. o AASA nie słyszałem nigdy, jeśli mam brać jakiś kredyt gotówkowy to wybieram tylko Raiffeisen Polbank, mają… bardzo dobrą… ofertę, stały, dobry poziom od wielu lat. [Hidden Content]
  11. hilfiger

Konto bankowe

Jeśli chcesz założyć konto bankowe to najważniejsze, żeby było darmowe. Warto też pomyśleć o dobrym dodatku jakim bez wą…tpienia jest konto oszczędnościowe. Jedno z najkorzystniejszych rozwią…zań obecnie oferuje Getinbank, darmowe konto, nawet 2.7% zysku - [Hidden Content]
  12. Najlepszym wyborem moim zdaniem jest PKO Leasing, ale może zamiast leasingu rozważ wynajem długoterminowy samochodów? To się robi coraz popularniejsza forma finansowania samochodów, często korzystniejsza niż sam leasing.
  13. Dobrym rozwią…zaniem dla mnie jest internet na kartę w Play, elastyczne pakiety, na start sporo GB, duże bonusy, imo dla studenta pasuje
  14. Kredyt gotówkowy to nie jest taka lichwa jak chwilówka. Poza tym, tak jak ktoś napisał, kredyty gotówkowe udzielane są… przez banki, czyli instytucje, które profesjonalnie zajmują… się pieniędzmi. Np taki Raiffeisen ma teraz Dany kesz, czyli kredyt na dowód do 5000 zł, prawie jak chwilówka ale lepiej, pewniej i bezpieczniej.
  • Create New...