Jump to content

johann

Użytkownicy
  • Content Count

153
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About johann

• Rank
    Gaduła
  1. Na wiele chorób o podłożu psychicznym cierpią także osoby w podeszłym wieku. Mój dziadek od jakiegoś czasu ma napady agresji, gdzie przez całe życie był naprawdę ostoją ciszy i spokoju. Zastanawiałem się skąd taka zmiana i zacząłem szukać na ten temat wiadomości w internecie. Na tej stronie [Hidden Content] udało mi się przeczytać sporo cennych dla mnie wiadomości w tym temacie. Taka wiedza czasami naprawdę może się przydać.
  2. johann

Zdrowie

Tak w temacie zdrowia będąc to niestety wiele osób na z nim problem. Głównie dotyczy to osób starszych, gdzie często osoby te mają wiele chorób jednocześnie. U mnie w rodzinie bliska mi osoba zaczyna mieć coraz bardzie dokuczającą chorobę Parkinsona. Żeby móc zrozumieć tą chorobę trzeba coś na jej temat wiedzieć. Zacząłem więc szukać informacji o niej w sieci i na tej stronie [Hidden Content] znalazłem wiele na temat jej powstawania jak i leczenia. Mnie te wiadomości okazały się bardzo pomocne.
  3. Sprawdź ofertę ALUHAUS my tam znaleźliśmy drzwi zewnętrzne w dobrej cenie
  4. W Eko-Dom właśnie mój brat niedawno zamawiał i załapał się na 10% rabatu na okna PCV z Oknoplast. Warto zajrzeć, dość często Oknoplast daje promocje na swoje produkty, my wcześniej też z rabatem kupiliśmy.
  5. johann

okna

My mamy z Oknoplast tak jak koleżanka powyżej I również mogę polecić.
  6. My mamy okna PVC z Oknoplast i są na prawdę świetnej jakości. Załapaliśmy się na promocję 10% więc przy 10 oknach to spora różnica w cenie Znajomi nam polecili tego producenta. Drewniane pod względem jakości niestety mocno odstają i nie zdecydowałabym się. Drogie i "brzydko" się drewno zachowuje po latach, d tego korniki. Nie dla mnie.
  7. johann

Wejściowe drzwi

My mamy drzwi aluminiowe z ALUHAUS. Doradził nam znajomy, bo my nie mieliśmy czasu się tak rozeznać, a on sam wymieniał sobie drzwi rok wcześniej. Drzwi aluminiowe, które mamy są szczelne, ciepłe i ładne. Drugi raz wybrałbym tak samo. Nie znałem wcześniej oferty Aluhaus, ale jak zobaczyłem ilość różnych modeli drzwi to wiedziałem, że na pewno coś tam wybierzemy. Bardzo pomógł nam konfigurator dostępny na stronie [Hidden Content] warto sobie zobaczyć, co nam pasuje
  8. Niestety nie każdego stać na nowy samochód. Jednak bez względu na to czy jeździmy nowym samochodem czy używanym trzeba o niego dbać, żeby jak najdłużej wyglą…dał jak nowy. Mnie ostatnio potrzebne było mleczko ścierne. Zaczą…łem szukać takiego w sieci i tutaj [Hidden Content] udało mi się znaleźć ich ranking. Dzięki niemu znacznie łatwiej było mi podją…ć decyzję. j 
  9. johann

prezent

Ja teraz szukam jakiegoś fajnego pomysłu na prezent dla mamy. Ona bardzo lubi biżuterię i zastanawiam się czy może pójść w tym właśnie kierunku. Na stronie [Hidden Content] znalazłem bardzo ładne, ręcznie robione wisiory. To coś w czym moja mama często chodzi, więc powinna się ucieszyć Chyba ostatecznie się na to zdecyduję. 
  10. johann

mieszkanie ?

Moim zdaniem warto posiadać swój ką…t. Nawet jak nie masz warunków do kupna to warto zastanowić się nad wynajmem. Moim zdaniem zawsze to zdecydowanie lepsze niżmieszkanie z rodzicami w dorosłym życiu. Ja niedawno mogłem w końcu kupić swoje wymarzone własne mieszkanie. Tutaj [Hidden Content] znalazłem takie, które idealnie mi podrasowało. Mają… mnóstwo ofert, więc miałem w czym wybierać. 
  11. Obecnie sporo osób decyduje się na podjęcie pracy w Niemczech. Teraz wzrasta tam zapotrzebowanie na opiekunki dla seniorów. To zajęcie jest przez nich mocno cenione, więc można naprawdę fajnie zarobić. Za święta spędzone z podopiecznymi można zarobić więcej, o czym dowiedziałem się stą…d [Hidden Content] .  
  12. johann

Dom seniora

Ja żałuję, że u nas nie jest tak popularna opiekuna osób starszych jak na terenie Niemiec. Coraz więcej osób decyduje się na wyjazd tam do pracy w takim właśnie charakterze. Ja zastanawiałem się, jak wyglą…da taki dzień opiekuna dla seniora. Odpowiedź na to znalazłem w tym artykule  [Hidden Content]  
  13. Moim zdaniem warto rozejrzeć się za pracą… poza granicami kraju. Od wielu lat taka praca jest zdecydowanie bardziej opłacalna. Teraz coraz większą… popularność zyskuje praca opiekunki dla osób starszych w Niemczech. Wielu naszych rodaków decyduje się na wyjazd do pracy w takim charakterze. Chociażby na tej stronie [Hidden Content] znajdziesz wiadomości, które mogą… się przydać. Zerknij sobie w wolnym czasie.
  14. johann

Dron

Tak w temacie dronów to ja szukam firmy, która świadczy profesjonalne usługi filmowania z drona. Mam za zadanie uwiecznić w ciekawy sposób postępy prac budowlanych, które są… dość mocno rozcią…gnięte w czasie. Uważam, że pokazanie tego również z perspektywy lotu ptaka ukaże rzeczy, których nie widać stoją…c na ziemi. W sieci natrafiłem na [Hidden Content] i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług.
  15. Obecnie już chyba każda branża korzysta z oprogramowania. Jeśli jest ono odpowiednio dobrane do branży, jak i potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa z pewnością… usprawni jego działanie. Z takich rozwią…zań korzysta się obecnie już nawet z gabinetach lekarskich, gdzie [url=[Hidden Content] lekarski program[/url] umożliwia między innymi prowadzenie dokumentacji pacjentów w elektronicznej formie, generowanie dokumentów, karty wizyty czy przypomnienia sms o terminie kolejnej wizyty, dzięki czemu coraz mniej ich wypada.
  • Create New...