Jump to content

saranarat

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About saranarat

 • Rank
  Nowicjusz
 1. saranarat

  Kreator stron www

  Moim zdaniem generalnie kreatory są… z myślą… dla osób które nie znają… się na tworzeniu stron i jest to dla nich czarna magia i wiadomo kreator kreatorowi nie równy. Można trafić na taki że człowiek się namęczy a efekt będzie kiepski bo niestety opcje w nim zawarte są… skomplikowane i mocno zaawansowane a w innym poświęci trochę na to czasu i strona będzie dla niego co najmniej zadowalają…ca. Wszystko zależy jakie człowiek ma preferencje i wymagania w stosunku do strony wiadomo wordpress jest dobrym rozwią…zaniem ale nie dla każdego. Są… też gotowe rozwią…zania jak w [Hidden Content] gdzie jest duży wybór szablonów i edycja jest bardzo prosta i nie ma tam żadnych skomplikowanych rzeczy.
 2. Kiedyś faktycznie używałam winampa ale zrobił się taki jakiś toporny, że teraz używam chomikboxa jeśli nie słucham radia internetowego
 3. Ja polecam aptekagemini.pl poza tym, że w niektórych miastach mają… oddziały to mają… sklep online. U siebie niestety nie mam ich oddziału dlatego często u nich zamawiam leki ale też dermokosmetyki których mają… dużo.
×
×
 • Create New...