Jump to content

mosia

Użytkownicy
  • Content Count

103
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mosia

• Rank
    Gaduła
  1. Swój samochód możesz zostawić chociażby tutaj: [Hidden Content] - znajduje się przy Alei Krakowskiej 42, więc od lotniska masz rzut beretem. Na jego stronie internetowej możesz zapoznać się z kompletną… ofertą… i cennikiem.
  2. Naprawdę wartościową… wiedzę na temat prowadzenia działalności gospodarczej można znaleźć na blogu prowadzonym przez Rafała Szrajnerta: [Hidden Content] - uważam, że nie ma sensu od razu iść na kurs (na począ…tku dobrze jest skorzystać z wiedzy udostępnionej za darmo).
  3. mosia

Pożyczka czy raty?

Lepiej jest zacią…gną…ć pożyczkę. Niestety, raty są… nieopłacalne. Moja siostra kupują…c telewizor na raty, musi oddać do banku dodatkowo 100% jego wartości Lepiej zdecyduj się na zacią…gnięcie chwilówki (musisz liczyć się z podobnymi kosztami, jak w przypadku kredytu w banku) - możesz przeczytać o nich tutaj: [Hidden Content]
  4. To prawda - pożyczki online są… świetnym rozwią…zaniem jeśli zależy nam na szybkiej decyzji o jej udzieleniu. Nie brak firm, które chętnie pożyczą… nam pienią…dze. Jedną… z nich jest Concash - pozabankowe pożyczki - dużą… zaletą… jest to, że uzyskać je łatwiej, a koszty są… porównywalne z zacią…gnięciem pożyczki w banku.
  5. Uważam, że fototapety są… oklepane. Jest wiele innych możliwości, z których warto skorzystać. Jeśli zależy nam na tym, aby być oryginalnym, powinniśmy rozważyć montaż paneli ściennych wykonanych z chrobotka reniferowego. Można nabyć je tutaj: [Hidden Content]
  6. Z uwagi na to, że Sylwester tuż tuż, sam zastanawiam się nad tym, gdzie go spędzić. Jakie są… Wasze plany na ten dzień? Czy szukają…c miejsca, w którym można by go spędzić korzystacie ze stron internetowych, na których publikowane są… oferty sylwestrowe?
  7. Ja znów rozglą…dam się za wysokiej jakości kołdrą…, która byłaby ciepła i lekka. Na zakup której się zdecydować? Słyszałam, że właściwości te posiada pierzyna z puchu z gęsi tybetańskich. Czy to prawda? Czy ktoś, kto ją… ma mógłby wypowiedzieć się na jej temat?
  8. Najlepszym sposobem na znalezienie swojego wymarzonego motocykla jest systematyczne przeglą…danie stron z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Dziś, nie przeglą…da się już magazynów motoryzacyjnych, jak miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. __________ Gmoto.pl
  9. Jeśli kiedykolwiek zastanawialibyście się nad tym, czym jest BIG DATA, powinniście zapoznać się z treścią… artykułu widnieją…cego pod adresem: [Hidden Content] - jak widać, BIG DATA jest przyszłością… większości branży – zarówno IT, jak i bankowości. Czy warto kształcić się w jej kierunku?
  10. Z uwagi na to, że w najbliższym czasie chciałabym dokonać zakupu samochodu na firmę, zastanawiam się nad tym, gdzie mogłabym wzią…ć go w leasing. Czy moglibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami na ten temat? Czy mają…c firmę warto w ogóle dokonywać zakupu samochodu? Natrafiłam ostatnio na artykuł widnieją…cy pod adresem [Hidden Content] który opisuje, kiedy samochód jest niezbędny, a kiedy można się bez niego obyć.
  11. Cześć! Czy Wy również uważacie, że chemia gospodarcza z Niemiec jest lepszej jakości? Natrafiłam ostatnio na sklep internetowy [Hidden Content] i poważnie zastanawiam się nad tym, czy nie zaczą…ć robić w nim zakupów (zajmuje się sprzedażą… produktów niemieckiej marki Leifheit).
  12. Z uwagi na to, że chciałabym się usamodzielnić, zastanawiam się nad tym, jaką… firmę założyć, aby odnieść sukces. Z tego co zauważyłam, każdego dnia powstają… nowe przedsiębiorstwa, dlatego też uważam, że opłacalne mogłoby być biuro rachunkowe. Z jakiego oprogramowanie korzystać przy rozliczaniu klientów? Samodzielne poszukiwania zakończyłam na [Hidden Content] - czy ktoś, kto z niego korzystał mógłby wypowiedzieć się na jego temat?
  13. Skoro wykonują… zabiegi laserami to na pewno depilacja laserowa też jest w ofercie. Po prostu wystarczy zapytać lub sprawdzić ofertę. Ja depilację laserową… wykonuję w SCM estetic w Krakowie, ponieważ mają… bardzo dobre lasery, które do tego służą…. Nie zamieniłabym jak na razie tego gabinetu na żadne inny.
  14. Ja do zakupu swojego komputera dopiero się przygotowuję. W zwią…zku z tym również poszukuję miejsca, w którym mogłabym się w niego zaopatrzyć. Najprawdopodobniej skorzystam z któregoś ze sklepów internetowych. Z uwagi na to, że bardzo odpowiada mi specyfikacja tego modelu: [Hidden Content] zakupu najprawdopodobniej dokonam na morele.net!
  15. Jakie napoje zaliczają… się do Waszych ulubionych? Ja, kocham wręcz energetyki!
  • Create New...