Jump to content

riki

Użytkownicy
  • Content Count

102
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About riki

• Rank
    Gaduła
  1. riki

Dodatki do domu

Gdybyś szukała czegokolwiek do kuchni, na przykład nowej czajnika, garnków czy sztućców to możesz zajrzeć na [Hidden Content] W tym sklepie jest praktycznie całe wyposażenie kuchenne do domu czy małej gastronomii.
  2. Może to dosyć nieortodoksyjny pomysł ale jeśli w łóżku układa Wam się dobrze to może jakieś zabawki erotyczne? Zajrzyj na stronę sex shopu [Hidden Content] jest tam cała kategoria z akcesoriami dla par.
  3. Wydaje mi się, że sporo osób korzysta również z internetowych sex shopów. W końcu wibrator czy akcesoria analne jak [Hidden Content] chyba jednak lepiej wybiera się w domowym zaciszu niż w sklepie stacjonarnym.
  4. riki

Wyjazd w góry

Jeśli planujesz noclegi w jakichś spartańskich warunkach albo na przykład zwiedzanie jaskiń to przyda Ci się na pewno latarka, może nawet taka czołówka: [Hidden Content]
  5. Sam nie wiem czy to nie trochę zbyt śmiały pomysł, pewnie zależy to od danej pary. A chodzi mi o gadżety erotyczne w prezencie dla żony, np wibrator albo takie koraliki analne: [Hidden Content]
  6. Macie w biurze własną łazienkę? Jeżeli tak to pełne wyposażenie takich publicznych toalet możesz znaleźć w sklepie online [Hidden Content]
  7. Moi rodzice są… już w podeszłym wieku i zawsze byli osobami bardzo wierzą…cymi. Na rocznicę kupiłam im między innymi bardzo ładnie wydane Pismo Åšwięte. Zamawiałam je w tej [url="[Hidden Content] online[/url].
  8. Do zrobienia domowych soków służą… też [url="[Hidden Content]]. Ostatnio trochę straciły na popularności na rzecz wyciskarek ale na pewno są… dużo, dużo tańsze.
  9. Firmy produkcyjne czy większe firmy handlowe, które potrzebują… magazynu, inwestują… często w [url="[Hidden Content] stalowe[/url]. Postawienie nowoczesnego magazynu czy własnej hali produkcyjnej może być bardzo dobrą… inwestycją….
  10. riki

łazienka

Spotkaliście się kiedyś z zamontowaniem takiej suszarki do rą…k: [url="[Hidden Content]] w domowej łazience? Wydaje mi się, że taki urzą…dzenia montuje się przede wszystkim w publicznych łazienkach.
  11. riki

Sprzęt AGD

Małe AGD i wszelkiego rodzaju naczynia, sztućce, zastawę stołową…, garnki itd możesz kupić w jednym miejscu [url="[Hidden Content] tym sklepie[/url].
  12. Ja kupuję prezerwatywy najczęściej online, ostatnio znalazłem takie [url="[Hidden Content] prezerwatywy[/url] i polecam je wypróbować.
  13. Całkiem dobrze można zarobić na takim interesie jak [url="[Hidden Content] stalowe[/url]. Mam tu na myśli postawienie np nowoczesnych hal magazynowych i ich późniejszy wynajem.
  14. [quote name='palaczka' timestamp='1540382704' post='209228'] Ja w przyszłym roku mam komunię i chyba zdecyduję się na takie rozwią…zanie Mogę skorzystać z leasingu spłacać raty a na końcu dokonać wykupu. Rata nie jest wysoka i do komuni bedę miała część spłacaną…. To mi się wydaje rozsą…dnym rozwią…zaniem. [/quote] Komunia bez materialnego prezentu raczej się nie obejdzie, ale dobrze też pamiętać o religijnym charakterze tej uroczystości. Do takiego materialnego prezentu możesz też dokupić chociażby Pismo Åšwięte w jakimś ładnym wydaniu. Spory wybór jest na stronie księgarni [url="[Hidden Content]]
  15. Jak lubisz nowe doznania i interesują… Cię gadżety erotyczne to sprawdź też [url="[Hidden Content] łechtaczki[/url].
  • Create New...