Jump to content

sebaorlik1

Użytkownicy
  • Content Count

82
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sebaorlik1

• Rank
    Rozgadany
  1. Zgodzę się, że kredyt najlepiej brać w sprawdzonych bankach. Jednak przed wyborem oferty, warto sprawdzić ją… w porównywarce kredytowej. Trzeba też zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów, o których [url="[Hidden Content]] piszą….
  2. Ja czasem mam wrażenie, że kupuję więcej rzeczy do auta niż dla siebie
  3. Ja myślałem o Portugalii, ale na razie szukam jakiś tanich lotów w tym kierunku.
  4. Jest na to szansa. Jednak najlepiej nie walczyć z trą…dzikiem samemu tylko iśc do dobrego dermatologa, który przepisze specjalne maści.
  5. Z otrzymaniem chwilówki nie powinnaś mieć problemu, jednak weź pod uwagę, że nie każda pożyczka pozabankowa jest bezpieczna, o czym przeczytasz [url="[Hidden Content]] Sprawdź kilka razy dany parabank i przeczytaj umowę, zanim podejmiesz ostateczną… decyzję.
  6. Teraz już nie wymagają… takich kart w hotelach, bo debetowe działają… podobnie.
  7. Ja najczęściej korzystam z kantoru Europa, mają… tam najkorzystniejszy kurs.
  8. To racja, kredyt trzeba brać "z głową…", a do tego trzeba wcześniej posiadać odpowiednią… wiedzę na temat takich zobowią…zań. Lektura [url="[Hidden Content]] na pewno pomoże wielu osobom, przy staraniu się o kredyt gotówkowy.
  9. Ja nie używam płynu, ale czyszczę zęby nicią… dentystyczną….
  10. Bardzo często możesz wykonać wszystko przez internet, nie wychodzą…c z domu. Ale to zależy od firmy, w jakiej będziesz zacią…gała chwilówkę.
  11. Też lubię oryginalne zaproszenia, dlatego moja żona wykonała je sama na nasz ślub
  12. A ja tam wolę jechać na wakacje poza sezonem. Jest tanio, święty spokój a równie ciepło.
  13. [quote name='halszka' timestamp='1551039726' post='210577'] Zaczęłam interesować się niedawno wynajmem długoterminowym samochodu do firmy. Zastanawiam się, czy będzie to dla mnie korzystne rozwią…zanie. Czy lepiej w takiej sytuacji zdecydować się na leasing. Co są…dzicie? [/quote] To zależy jeśli nie zamierzasz później wykupić tego samochodu, to wynajem długoterminowy będzie lepszym rozwią…zaniem. Tym bardziej, że nie ma tam opłaty wstępnej. Jednak jeśli chcesz wykupić auto lub zamierzasz jeździć nim w dalekie trasy, to lepszą… opcją… okaże się leasing, ponieważ w wynajmie długoterminowym są… limity kilometrów. To wszystko zależy tak naprawdę od twoich potrzeb i formy działalności. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowana, to polecam przeczytać [url="[Hidden Content]] Jest tam wiele cennej wiedzy w tym temacie.
  14. ING ma spoko oferty dla firm
  • Create New...