Jump to content

halszka

Użytkownicy
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About halszka

 • Rank
  Gaduła
 1. Moim zdaniem wiele można regulować jedzeniem, jednak nie zawsze to wychodzi. Zwłaszcza u osób starszych, które w zdecydowanej większości nie zwracają uwagi na to co jedzą. Moja babcia zaczyna mieć strasznie wysoki cholesterol. Z tego artykułu poradnikowego [Hidden Content] dowiedziałam się jak utrzymać jego prawidłowy poziom. Te informacje z pewnością bardzo mi pomogą.
 2. halszka

  Dom seniora

  Ja nie jestem dobrze nastawiona do takich miejsc. Uważam, że zdecydowanie lepiej byłoby wynająć opiekunkę dla osoby starszej, często nieradzącej sobie z wydawać by się mogło prostymi czynnościami. Wiem coś o tym, bo sama mam pod opieką ukochaną babcię. Wiem jednak, że w każdej chwili może się to zmienić. Znalazłam już artykuł na stronie [Hidden Content] jak takiej opiekunki szukać i na co zwracać uwagę. Dla mnie to cenne informacje.
 3. O swoje zdrowie odpowiednio zadbać wcale nie jest trudno. Zdecydowanie gorzej jest zadbać o zdrowie bliskiego seniora, który wymaga naszej pomocy czy to doraźnej czy już całkowitej. Ja mam w domu osobę leżącą więc wiem coś na ten temat. Szukałam informacje w temacie dbania o higienę takich osób i na [Hidden Content] znalazłam artykuł, z którego informacje okazały się bardzo pomocne.
 4. Moim zdaniem ubezpieczenie seniora to jedno. Inną kwestią jest opieka nad nim. Wiele osób starszych potrzebuje częściowej lub pełnej opieki nawet w codziennych czynnościach. Dlatego uważa, że warto rozważyć wynajęcie opiekunki dla takiej osoby. W Polsce to zajęcie jest mało znane, jednak w Niemczech dla przykładu ciągle wzrasta zapotrzebowanie na taki osoby. Zastanawiam się więc, czy nie wyjechać na zachód do takiej właśnie pracy mimo młodego wieku. Tutaj [Hidden Content] zmalałam interesujące mnie rzeczy w tym własnie temacie.
 5. Ja sama niedawno się przekonałam, że każdy samochód może ulec awarii. Mój po prostu przestał jechać. Wszystko zgasło i na tym skończyła się na dany moment moja jazda. Szukałam w internecie jakiejś lawety, która odtransportuje mój samochód do zaprzyjaźnionego mechanika. W sieci najbliżej znalazłam firmę [Hidden Content] i skorzystałam z usług.
 6. Ja chyba podobanie jak każda kobieta lubię ubrania i zawsze jest ich niewystarczająca ilość. Szukam również w sieci inspiracji i rzeczy, które w danym sezonie będą najmodniejsze. Jak się okazuje takich miejsc w sieci jest naprawdę sporo. Tutaj [Hidden Content] można znaleźć wiele ciekawych i interesujących artykułów związanych z tematem mody i nie tylko. Co jakiś czas tam zaglądam i wyszukuję to, co akurat mnie interesuje :)
 7. Ja póki zastanawiam się nad spółką. Zbieram na ten temat informacje. Wszyscy mi mówią, że założenie spółki to nie jest wcale prosta sprawa. Natrafiłam w internecie na stronę [Hidden Content] , gdzie znalazłam wiele pytań i odpowiedzi dzięki którym dowiedziałam się wiele na ten temat. Ta wiedza z pewnością mi się przyda i ją wykorzystam. Znalazłam nawet informacje na temat tego, co musi określać umowa spółki z o.o.
 8. Tak odnoście kas fiskalnych, która obowiązkowa jest już niemalże w każdym biznesie to znalazłam ciekawą stronę. Tutaj [Hidden Content] znalazłam wiele cennych wiadomości, z którymi warto się zapoznać. Można przeczytać tam sporo o nowelizacjach ustaw dotyczących kas, wykonywania raportów i wiele innych. Przeczytać można również na temat tego, co zrobić z omyłkowo wystawionym paragonem. Taka wiedza może okazać się bardzo cenna.
 9. halszka

  choroba

  Warto nadmienić również, że wiele osób starszych boryka się na co dzień z wieloma różnymi chorobami. Często sami jużsobie z nimi nie radzą… i potrzebna jest im pomoc. Mnie ostatnio interesowały informacje dotyczą…ce zawału i takie znalazłam na stronie [Hidden Content];. Takie informacje znacznie ułatwią… mi opiekę nad moją… ukochaną… babcią…. 
 10. halszka

  Czy lubicie zakupy?

  Ja nie cierpię zakupów robić stacjonarnie. Szkoda mi czasu na przemieszczeniu się między sklepami w poszukiwaniu konkretnego produktu. Wolę zrobić to w domowym zaciszu i dokładnie wtedy, kiedy mam na to czas. Podobnie było z kosmetykami do samochodu, szukałem konkretnego produktu w sieci. Na tej stronie [Hidden Content] znalazłem ranking, który bardzo pomógł mi w dokonaniu ostatecznego wyboru.  
 11. Ja czytałem na [url="[Hidden Content]] o outsourcingu magazynowym i bardzo mnie ten temat zainteresował. Moja firma ma problemy z magazynowaniem i wysyłką… więc może powinniśmy oddelegować część naszych zajęć firmie zewnętrznej. Co są…dzicie? Mieliście z tym do czynienia?
 12. Niestety czasami oprogramowanie antywirusowe nie wystarczy i trzeba pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu. U nas w firmie sprawdził się VPN, jest to wirtualna sieć prywatna ale pewnie o tym już słyszeliście. Ja wstyd powiedzieć nigdy nie wgłębiałam się w temat ale gdy kiedyś ktoś próbował wykraść nasze dane to jak przeczytałam na [url="[Hidden Content]] to zdecydowałam, że przedstawię szefowi tą… propozycję i sama u siebie w domu wykupię licencję na VPN. Połą…czenie z internetem jest zaszyfrowane, a my bardziej bezpieczni.
 13. halszka

  Wymiana okien

  Poszukajcie najlepiej firmy, która produkuje wysokiej jakości okna ale w dobrej cenie. Nie kupujmy najtańszych okien po znajomości czy co gorsza z marketu. Wią…że się to z tym, że za chwilę znowu będziemy musieli je albo wymienić albo po prostu serwisować w nieskończoność. Moja znajoma kilka lat temu wymieniała okna. Chciała kupić okna z PCV i wybrała jeden model z oferty Oknoplast. Nie ukrywam, ze to wybór koleżanki nakłonił mnie do tego, by zwrócić się z prośbą… o przygotowanie oferty do tego producenta. Ona była bardzo zadowolona z zakupu, wielokrotnie podkreślała jak się cieszą… z tych okien, że niebo a ziemia w porównaniu do poprzednich więc nie szukałam nigdzie indziej. Oknoplast wycenił mi bardzo szybko i to po dość korzystnej cenie, ku mojemu zdziwieniu. Estetyka okien na 6+ tak samo jakość. Okna świetnie spełniają… swoje warunki, są… bardzo szczelne
 14. halszka

  moje auto

  Ja mam swoje auto już kilka ładnych lat i jestem z niego zadowolona. Nie psuje się póki co, zawsze dowozi mnie na miejsce .Wiadomo, że trzeba o nie dbać. Nie chodzi mi tylko o wymianę części czy płynów, ale również o czystość i w środku i na zewną…trz. Ostatnio szukałam pasty polerskiej i tutaj [Hidden Content] znalazłam ich fajny wybór w rozsą…dnej cenie.
 15. halszka

  Praca

  Wiele osób wybiera jednak pracę poza granicami Polski. Wiadomo, że wybierają… niezdecydowanie wyższe zarobki niż oferowane są… w kraju. Teraz sporo ludzi wyjeżdża do Niemiec pracować w charakterze opiekuna osób starszych. Taką… pracę, jak i wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziesz na stronie [Hidden Content] . Moim zdaniem pracy zwłaszcza za granicą… warto szukać w sprawdzonych miejscach.
×
×
 • Create New...