Jump to content

Buziaczek

Użytkownicy
  • Content Count

359
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Buziaczek

• Rank
    Zaawansowany
  1. Raz mi się jeszcze zdarzyło na Zebrze zamówić, ale tam się opłaca zamawiać jak robi się takie większe zamówienie.
  2. My z synem to razem sprzątamy i to on o tym decyduje. Jak wracamy ze żłobka to pierwsze, co robi, to łapie miotłę i zamiata
  3. Takich tematów to lepiej unikać na pierwszym spotkaniu i wybierać luźne tematy.
  4. Wybór odpowiedniej firmy transportowej, której powierzymy przewóz naszego dorobku, nie jest wcale taki prosty. Trzeba bowiem znaleźć takiego przewoźnika, który oprócz sprawnej i serwisowanej floty, będzie posiadał niezbędne certyfikaty oraz fachową ekipę do transportu towarów. Czym zatem należy kierować się, wybierając firmę transportową, zobacz tutaj. Sprawdź, na co zwracać szczególną uwagę podczas porównywania ofert.
  5. Ja używam tłustych kremów, zamiennie z kremami z apteki, bo mam AZS.
  6. Ja czytam książki. Wypożyczam sobie kilka z biblioteki i wieczorami sobie czytam.
  7. Buziaczek

Pice kawy

Ja sobie nie wyobrażam życia bez kawy. Jestem od niej uzależniona.
  8. Budując dom, trzeba bardzo dużą uwagę skupić na fundamentach. Tu nie można sobie pozwolić nawet na najmniejszy błąd. Utwardzanie i zagęszczanie gruntu to niezwykle ważny proces technologiczny. Można o nim więcej przeczytać tutaj [Hidden Content] i dowiedzieć się, w jakie techniki budowlane, pozwalają wzmocnić podłoże.
  9. Ja biorę tabletki. Ostatnio musiałam zmienić, bo przy poprzednich miałam potworne samopoczucie i wszystko mnie denerwowało.
  10. Na mieszkanie od dewelopera to dzisiaj mało kogo stać. Raczej większość decyduje się na mieszkanie z rynku wtórnego.
  11. Buziaczek

Wróżby

Ja w takie rzeczy nie wierzę. Mogłabym pójść do takiej wróżki, ale tylko dla zwykłej zabawy.
  12. Buziaczek

mieszkanie ?

Niedawno przeczytałam tutaj www o czymś takim jak rekuperacja, czyli mechaniczna wentylacja z odzyskiem ciepła. Jest to dobre i korzystne rozwiązanie, gdyż umożliwia kontrolowanie ruchu powietrza nawiewanego i usuwanego z pomieszczeń, a także odzyskiwanie ciepła z nagrzanego powietrza. Prawda, że niezłe?
  13. A dlaczego nie? Przecieżtam nic złego się nie dzieje.
  14. To zależy, jeśli jest ładna pogoda, to idziemy na spacer, na plac zabaw. Jeśli jest brzydko na dworze, albo syn jest chory to bawimy się w domu.
  15. To zależy od okoliczności. Moim zdaniem, krawat jest najbardziej uniwersalny.
  • Create New...