Jump to content

Buziaczek

Użytkownicy
  • Content Count

378
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Buziaczek

• Rank
    Zaawansowany
  1. Bardzo fajne są takie szorty, ale trzeba mieć do nich odpowiednią figurę.
  2. Portali ogłoszeniowych nie brakuje. Najlepiej zarejestrować się na kilku i zaznaczyć, aby wysyłali powiadomienia, kiedy pojawi się nowa oferta pracy.
  3. Buziaczek

perfumy

A zamawiam na Allegro, bo można czasem bardzo korzystne oferty wyhaczyć.
  4. Każdy z nas ma na swoim koncie nawet niewielki kredyt. No cóż, takie czasy. Mało tego, są osoby, które ze względu na złą historię BIK nie mogą liczyć na kredyt w banku. Na szczęście to nie jedyna opcja. W tym artykule [Hidden Content] opisano dokładnie, kiedy można starać się o kredyt bez BIK, jakie trzeba spełnić wymagani i jak wtedy przebiega proces wnioskowania o kredyt.
  5. Buziaczek

woda lodowa

Woda lodowa? Nigdy wcześniej o takiej nie słyszałam.
  6. Ja na szczęście nigdy nie musiałam przechodzić przez taki zabieg, domyślam się, że nie należy ani do przyjemnych, ani do tanich.
  7. Whisky uchodzi za taki ekskluzywny alkohol, ale mnie nie smakuje. Zdecydowanie dla mnie za mocny.
  8. Buziaczek

łazienka

Łazienka powinna być przede wszystkim funkcjonalna, dlatego warto kierować się poradami jak te tutaj [Hidden Content],dzięki którym, można cieszyć oczy piękną i komfortową łazienką. W końcu to ta część mieszkania, w której człowiek chce się zrelaksować.
  9. Lepiej wziąć kredyt i spłacać te raty, niż rzucać się na pozornie korzystne pożyczki.
  10. Musisz zgłosić się do psychologa, bo to jest bardzo poważny problem. Wiem z doświadczenia.
  11. Ja sie czuję znakomicie. A ile kasy w portfelu zostaje.
  12. Prywatność i bezpieczeństwo w internecie to kwestie priorytetowe. Wciąż mało osób zdaje sobie sprawę z realnych zagrożeń, jakie niesie ze sobą internet. Dlatego warto poznać sposoby na zabezpieczenie się przed nimi. Tutaj [Hidden Content] znajdziecie szereg porad, które wskażą najskuteczniejsze metody walki z internetowymi pułapkami.
  13. Oj, ja bym z czymś takim uważała. Takie rzeczy jak są łatwo dostępne w internecie, to śmierdzi przekrętem na kilometr.
  14. Przede wszystkim myć dwa razy dziennie, nie palić papierosów, chodzić regularnie na czyszczenie osadu i kamienia.
  15. Takie wsparcie psychologiczne jest często nieodzowne. Różne problemy dotykają dzieci i czasem tylko psycholog może ich zrozumieć.
  • Create New...