Jump to content

Buziaczek

Użytkownicy
  • Content Count

389
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Buziaczek

• Rank
    Zaawansowany
  1. Te ubezpieczenia to obecnie jakaś granda. Chyba trzeba przesiąść się na malucha, żeby płacić mozłiwe jak najmniej.
  2. A jak oceniacie telefony sprowadzane z Chin? Mój tata zamówił mojej mamie smartfona z Chin i zastanawiam się, czy sobie też nie zamówić.
  3. Jeżeli masz wyjątkowo suchą skórę to polecam ci krem Eveline "Egyptian miracle" z 7 naturalnych składników jak olejek migdałowy, miód i coś tam jeszcze, ale nie pamiętam. Możesz go stosować zarówno na bardzo suchą skórę, jak i na wysuszone końcówki włosów.
  4. Obecne czasy zmuszają nas do oglądania nowości filmowych online. Tutaj [Hidden Content] znajdziecie wskazówki odnośnie tego gdzie oglądać nowości filmowe za darmo i to całkowicie legalnie. Sprawdźcie zestawienia najlepszych platform internetowych i oglądajcie najnowsze filmy bez limitów.
  5. Każdy napój energetyczny spożywany w nadmiarze jest szkodliwy. Może nawet prowadzić do zawału serca.
  6. No ja właśnie średnio o nie dbam, bo w ogóle o tym nie myślę. Dbam o zdrowie synka, ale o swoim zapominam.
  7. Mnie to by się przydała wizyta u kosmetyczki, bo moje paznokcie wołają o pomstę do nieba.
  8. Na pewno nie zaszkodzą i dobre wrażenie sprawiają na CV.
  9. Ja chyba cierpię na ten problem, dlatego umówiłam się na konsultację online z psychologiem na przyszłą sobotę.
  10. Jeszcze z kuferka z Sephory który dostałam lata temu na urodziny, zrobiłam pojemnik na kosmetyki do makijażu.
  11. Meble na wymiar mają wiele zalet, o których dowiesz się, przeglądając ten artykuł [Hidden Content]. Przede wszystkim są dostępne w każdych sklepach, zarówno stacjonarnych jak i internetowych. Wybór kolorów i wzorów jest w zasadzie nieograniczony, zatem bez problemu dopasujesz je do swoje kuchni względem jej rozkładu.
  12. Bardzo fajne są takie szorty, ale trzeba mieć do nich odpowiednią figurę.
  13. Portali ogłoszeniowych nie brakuje. Najlepiej zarejestrować się na kilku i zaznaczyć, aby wysyłali powiadomienia, kiedy pojawi się nowa oferta pracy.
  14. Buziaczek

perfumy

A zamawiam na Allegro, bo można czasem bardzo korzystne oferty wyhaczyć.
  15. Każdy z nas ma na swoim koncie nawet niewielki kredyt. No cóż, takie czasy. Mało tego, są osoby, które ze względu na złą historię BIK nie mogą liczyć na kredyt w banku. Na szczęście to nie jedyna opcja. W tym artykule [Hidden Content] opisano dokładnie, kiedy można starać się o kredyt bez BIK, jakie trzeba spełnić wymagani i jak wtedy przebiega proces wnioskowania o kredyt.
  • Create New...