Jump to content

cukinia

Użytkownicy
  • Content Count

51
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About cukinia

• Rank
    Rozgadany
  1. A ską…d brać pienią…dze na rozpoczęcie biznesu? Czy emisja obligacji ma waszym zdaniem sens? Tu można poczytać o tym nieco więcej: [Hidden Content] i sama biorę to pod uwagę, ale ciekawa jestem waszego zdania.
  2. Ja dorzucić mogę tu firmę zajmują…cą… się sprzedażą… znaków drogowych Unistop.pl. Korzystaliśmy z jej usługi podczas budowy hali i teren został oznakowany jak należy.
  3. U nas niestety tak ostatnio jest. Bardzo nam tych szkoleń brakuje.
  4. cukinia

Meble medyczne

Najlepiej zajrzeć do specjalistycznego sklepu i wybrać coś z jego oferty.
  5. cukinia

prezent

Czasami faceci znają… się na takich rzeczach i są… w stanie kupić żonie sukienkę jej marzeń
  6. Drewniane rzeczywiście powinny sprawdzić się dużo lepiej.
  7. Ja taki sufit miałam robiony przez firmę remontowym, która ogarniała całe moje mieszkanie, więc w sumie nie wiem.
  8. Rzućcie również okiem na Złote Wyprzedaże. Co jakiś czas jest tam jakaś fajna promocyjna oferta na zegarki męskie, więc na pewno znajdziecie coś w rozsą…dnej cenie.
  9. A czy mieszkania na Kazimierzu są… droższe niż w innych częściach Krakowa?
  10. Ja też lubię eksperymentować w kuchni i zwykle całkiem nieźle mi to wychodzi.
  11. O myciu chyba wspominać nie trzeba, ale warto też chodzić regularnie do dentysty i się badać.
  12. U nas już dawno nie było żadnych szkoleń, a na pewno by się jakieś przydały.
  13. Chyba najwygodniej robić takie wesele w jakimś hotelu. Sprawdźcie sobie opinie.
  14. Myślę, że poza kosmetykami warto też zainwestować w jakiś porzą…dny zabieg. Moja siostra interesuje się np. modelowaniem ust w Krakowie. Ja w tej samej klinice zrobiłabym sobie chętnie jakiś zabieg pielęgnacyjny, który pomoże mi dobrze nawilżyć skórę twarzy.
  15. cukinia

Modne ubrania

Chętnie sprawdzę w takim razie te marki.
  • Create New...