Jump to content

Legalny12

Użytkownicy
  • Content Count

10
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Legalny12

• Rank
    Rozkręca się
  1. Ja swój kupiłem w jakiejś sieciówie. Prawda, że ciężko znaleźć coś w rozsądnej cenie, ale czasem trafi się jakaś promka.
  2. Ja w zasadzie poleciłbym coś bardziej praktycznego jak na przykład power bank. Polecam oczywiście nasze Polskie Marki Green Cell robi solidne rzeczy.
  3. Osobiście kupiłem sobie skw6223, to ten czarny z pierwszego linku. Krótka opinia z mojej strony : Wytrzymały, dobrze zrobiony i po prostu ładny zegarek.
  4. Legalny12

Hostingi

tani nie tani idealnego hostingu nie ma, z każdym w końcu są… problemy. Pytanie raczej czy uderzać do wielkich hostowników i liczyć na fart
  5. Podstawa płyn do płukania jamy ustnej oraz szczoteczka elektryczna
  6. opaski uciskowe i maści rozgrzewają…ce to jeden z lepszych sposobów na poradzenie sobie z ucią…żliwym bólem głównie mięśniowym.
  7. Moim zdaniem Win8 nadaje się do Tabletów. Piękne okienka wręcz denerwują… podczas standardowej pracy. Rozwią…zaniem jest oczywiście zainstalowanie odpowiedniego programu, który wprowadzi starszy pulpit i układ typu Win XP/7.
  8. Kreatory mają… to do siebie, że zawsze cechują… je jakieś ograniczenia. Nie ma to jak stworzyć coś w notatniku lub Front Page.
  9. Tak jak w tytule - od jakiegoś czasu bez powodu wyświetla mi się komunikat o brakują…cych ikonach na TS i nie są… one wyświetlane. Dodam, że nic nie było z serwera usuwane (mam uprawnienia admina). Ktoś wie jaka może być przyczyna?
  • Create New...