Jump to content

majkaja

Użytkownicy
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About majkaja

• Rank
    Nowicjusz
  1. Jakie są… według Was najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne damskie w tym sezonie? Macie już jakiś model na oku?
  2. Jeżeli nie wiecie, jak zadbać o swoje paznokcie to polecam ten artykuł: [Hidden Content] Podstawą… jak dla mnie jest porzą…dny lakier z odżywką…
  3. Co powiecie na spodnie boyfriendy? Podobają… Wam się, czy z pewnością… byście ich nie założyły? Mi się nawet podobają… i chętnie kupiłabym sobie takie - zawsze coś nowego
  4. Moim ostatnim internetowym zakupem jest koronkowa sukienka w kolorze kremowym
  5. majkaja

Poradnik FIT

Jeżeli zależy Wam, aby utrzymać FIT sylwetkę, bą…dź ją… zdobyć, serdecznie zapraszam na stronę Poradnika Å»ywieniowego: [Hidden Content] Znajdziecie na niej wiele artykułów, obalone mity dietetyczne, motywacje i wiele innych! Nie przegapcie !
  6. Mam pytanko, czy ktoś z obecnych tutaj członków forum robił kiedykolwiek manicure hybrydowe? Jeśli tak, to czy mogłybyście mi polecić jakiś sprawdzony remover do hybrydy? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
  7. No dokładnie! W większości sklepów można kupić wyłą…cznie buty do tańca i nic poza tym, a ten faktycznie bardzo szeroko podszedł do sprawy, co mnie osobiście jest na rękę
  8. Przygotowałam dla Was parę stylizacyjnych inspiracji z jeansowymi szortami w roli głównej: [Hidden Content] Zapraszam, bo na pewno Wam się przyda, w końcu wakacje już za rogiem
  9. majkaja

Kombinezon

Zapraszam wszystkie Kobietki do przeczytania mojego nowego postu na blogu dotyczą…cego Kombinezonów. Przygotowałam dla Was sporo inspiracji stylizacyjnych! Mam nadzieję, że Wam się spodobają… [Hidden Content]
  10. majkaja

Modne ubrania

Mi bardzo często uda się coś fajnego wyhaczyć w jakiś mniejszych sklepikach przyrynkowych w moim mieście, ale też bardzo fajna odzież damska jest w sklepie internetowym Monashe. Mogę więc polecić z czystym sumieniem
  11. Tak - w tym sklepie jest zarówno obuwie taneczne, jak i stroje i dodatki odzieżowe, a nawet kosmetyki oraz biżuteria sceniczna ! Także kompleksowo
  12. Chciałabym Wam polecić fajny internetowy sklep taneczny Stakato. Atrakcyjne ceny, zróżnicowany asortyment, szybka i miła obsługa. Dla mnie bomba! Polecam zarówno profesjonalnym, jak i począ…tkują…cym tancerzom
  • Create New...