Jump to content

Akacjowa

Użytkownicy
  • Content Count

477
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Akacjowa

• Rank
    Zaawansowany
  1. W sumie tylko przez internet zamawiam kosmetyki. Wybór jest większy, można na spokojnie sprawdzić skład.
  2. Nie dziwię się, że tych testów się tak mało robi... Ich cena prywatnie jest bardzo duża.
  3. Ja ostatnio nie, nie ma wolnych dostaw. Nic dziwnego, teraz mało kto chce do sklepów chodzić.
  4. A co powiecie na pomysł gromadzenia... wody deszczowej? Może potem posłużyć do nawadniania ogrodu - to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie. Więcej na ten temat możecie doczytać na [Hidden Content] . Zorientujcie się, na czym to polega i jak wybrać zbiornik.
  5. A to niby czemu? Jak często próbujesz takich dań?
  6. Baaardzo zatłoczone. Ja byłam w Zakopanem raz i raczej tam nie wrócę.
  7. Ja mam korekcyjne okulary przeciwsłoneczne. I to był zdecydowanie jeden z najlepszych zakupów.
  8. W obecnych czasach nietrudno teżo pracę w ochronie środowiska. Na stronie sprzedajemy.pl zresztą… jest sporo ogłoszeń. Tylko wiadomo, w tym zawodzie trzeba najpierw zdobyć odpowiednie kwalifikacje.
  9. Ja regularnie robię takie badania. To podstawa w profilaktyce zdrowia.
  10. A lubicie kuchnię azjatycką…? Ja jesienią… bardzo często przygotowuję takie dania.
  11. Hmm, to chyba suplementy dla sportowców. Jak ktoś się tylko odchudza, to raczej nie będzie mu to potrzebne.
  12. Z pewnością… tańsze, ale wcią…ż drogie. A może jednak klasycznie? Restauracja? Jeśli się na to zdecydujesz, to wcześniej [url="[Hidden Content] tutaj[/url] artykuł o tym, czego nie zamawiać do jedzenia na randce. Uważam, że każdy powinien to przeczytać i przyswoić.
  13. A jakie elektronarzędzia macie w ogorodzie? Co jest takim must have, oprócz kosiarki oczywiście.
  14. A to prawda. Też zaczęłam od łóżka, bo musiało być dość spore, i do niego dopasowałam pozostałe meble.
  15. A może jakiś szampon dziecięcy? One mają… delikatniejszy skład.
  • Create New...