Jump to content

zbyhu

Użytkownicy
  • Content Count

44
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About zbyhu

• Rank
    Rozkręca się

Contact Methods

• Strona WWW
    http://www.kuzniawsiodelku.pl
  1. szukają…c auta używane warto przeglą…dać internet. Tam jest największy wybór. Łatwo porównać ceny bo w komisach ciężko o więcej modeli tego samego auta. Ja np przeglą…dam [Hidden Content]
  2. zbyhu

Dobre jedzenie

ja lubię robić samemu zrobić jedzenie. jak nie mam czasu to robię makaron z jakimś mięskiem. np biorę spaghetti arrighi do tego mięso mielone, sos pomidorowy i mam obiad. Prosto i szybko i bardzo smacznie.
  3. [quote name='Aleksa' timestamp='1573665689' post='213385'] . [/quote] ceneo to porównywarka więc tam jest dużo modeli alkomatów. Warto rozejrzeć się np po stronach producentów. Alkohit ma fajną… opcję odnośnie swoich urzą…dzeń. Daje długą… gwarancję np 6 lat na urzą…dzenie. Ma darmową… kalibrację. A i sensor elektrochemiczny na pewno będzie dawał wiarygodne wyniki.
  4. olej w silniku wymieniacie w warsztatach czy sami?? Jaki olej stosujecie?
  5. [quote name='darek92' timestamp='1561996564' post='212055'] ciężko już coś takiego znaleźć, może jakieś stare blackberry [/quote] stare to już pewnie słaba bateria i ze śladami użytkowania. A nie wiesz czy nie ma nowych modeli blackberry??
  6. zbyhu

Co lubicie jeść

skorzystałem z pomysłu z tym Krakusem. Kupiłem sobie żurek. No smak pozytywnie mnie zaskoczył. Kolejnym razem dorzucę sobie białą… kiełbaskę.
  7. Szukam dobrego telefonu z androidem, ale też z normalną… klawiaturą…. Ktoś z Was ma i może powiedzieć jak się sprawdza.
  8. [quote name='geeky78' timestamp='1560521152' post='211843'] W jakiej cenie te alkomaty? [/quote] Alkohity są… w różnych cenach wszystko zależy od modelu. Najlepiej wejdź na stronę producenta i się przekonasz.
  9. zbyhu

Pijecie soki?

teraz w te upały w lodówce zawsze mam tymbarka jabłko mięta. Dobrze mnie orzeźwia i gasi pragnienie.
  10. zbyhu

Ogrzewanie domu

[quote name='malina4' timestamp='1556651119' post='211306'] Jeśli chodzi o dobór systemu ogrzewania to ja stawiam na pompę ciepła u siebie. [/quote] a jaki rodzaj pompy wybierasz?? Jaki koszt inwestycji?
  11. zbyhu

Gotowanie

szybkie gotowanie do dla mnie wszystkie dania z makaronem. Nie trzeba dużo. np makaron arrighi spaghetti do tego jakiś kawałek mięsa zmielony i sos z pomidorów. Szybko i smacznie.
  12. ja tam wymieniam olej co 12-15 tysięcy km. Nie patrzę czy to zima czy lato. Zrobię tyle km to spuszczam olej silnikowy i nalewam nowego Shella. Do tego wymieniam wszystkie filtry. Nic się nie dzieje z autem więc uważam że robię dobrze.
  13. takim jednorazowym alkomatom nie wierzę więc nie polecałbym wydawać na nie kasę. Lepiej ją… zaoszczędzić i kupić porzą…dny alkomat z czujnikiem elektrochemicznym. U mnie na wyposażeniu jest alkohit x50.
  14. na pewno trzeba wybrać dobre ogrzewanie które nie będzie nas później drogo kosztować. Ekologiczne i tanie w utrzymaniu jest pompa ciepła.
  15. jadą…c na wakacje warto mieć wykupione dodatkowe ubezpieczenie. Nie dużo kosztuje a człowiek czuje się bezpieczniej. Można skorzystać z porównywarek. Ostatnio jak jechaliśmy na wakacje to korzystaliśmy z [url="[Hidden Content]]
  • Create New...