Jump to content

Ogrodowa58

Użytkownicy
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Ogrodowa58

• Rank
    Nowicjusz
  • Birthday 06/10/1980

Profile Information

• Miejscowość
    Warszawa
  • Zainteresowania
    kulinaria, biznes, telekomunikacja, sport, kino, marketing, podróże

Contact Methods

• Strona WWW
    http://ogrodowa58.pl
  1. Akurat Asus Zenfon to dobry zakup. No i w dodatku firma też nie krzak Musisz zdawać sobie sprawę, że zawsze będzie spora różnica między wydajnością… telefonu za 300 zł i 1500 zł. Jak chcesz z niego dzwonić czy wysłać smsa lub sporadycznie przejrzeć coś w internecie to taki Ci wystarczy. Jeśli natomiast masz więcej czasu na nim spędzać, do tego jakieś gry 3D to możesz zapomnieć o wygodzie użytkowania.
  2. Czasy Page Rank już minęły, teraz większy nacisk stawia się na Trust Rank i inne wynalazki jakie wymyślił sobie wujek Google
  3. Ja tam Windows 8 polecam. Przesiadłem się z siódemki i nie żałuje. Wszystko chodzi płynnie, interfejs jest intuicyjny więc nie wiem w czym macie problem
  4. Jak nie rozpowszechniasz tych kodów to nie powinno być problemu z weryfikacją… ich legalności. Zresztą… co do systemu Windows to można oryginalną… wersję zarejestrować na ich stronie na siebie i wtedy masz pewność Nie wiem jak jest z Power DVD, ale może mają… podobną… politykę. Teraz właściwie każdy producent ma możliwość zarejestrowania zakupionego produktu.
  5. Siedziałem tyle czasu na Winampie, że chyba naprawdę warto wypróbować coś innego. Zobaczymy ile ten Wasz AIMP jest wart Mam nadzieję, że się nie rozczaruje po tylu pozytywnych komentarzach.
  • Create New...