Jump to content

smartskills

Użytkownicy
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About smartskills

• Rank
    Nowicjusz
  • Birthday 08/03/1984

Profile Information

• Miejscowość
    Warszawa
  • Zainteresowania
    kino, sport, muzyka, biznes, szkolenia, telekomunikacja, komputery

Contact Methods

• Strona WWW
    http://smartskills.pl
  1. Skype mocniej obcią…ża zasoby, a to istotna sprawa jeśli gramy online np. w counterstrike'a dlatego TeamSpeak3 ma już tylu zwolenników. Ja sam też go używam i myślę, że to kwestia czasu kiedy coraz większa ilość użytkowników się na niego przesią…dzie.
  2. No teraz wymagania się nieco zmieniły ale to i tak przepaść z wymaganiami najnowszego photoshopa. Jak dla mnie funkcjonalność nowego Gimpa spokojnie wystarcza do zaawansowanej edycji bez kosmicznych wymagań sprzętowych.
  3. Ja też jakoś wolę Windows 7. Jak wyszła ósemka to zakupiłem sobie aktualizację z Windowsa 7 do 8, ale przyznam się szczerze, że nie byłem z tego ostatecznie zadowolony. Posiedziałem trochę na ósemce i postanowiłem jednak wrócić do starszej wersji. Jakoś dla mnie jest ona bardziej przyjazna dla użytkownika.
  4. Zdecydowanie AIMP3. Jest lekki dla systemu i ma wszystko co jest potrzebne zwykłemu użytkownikowi. Kiedyś siedziałem na Winampie, ale jego czas już miną…ł. Za dużo w niego napakowali i zapomnieli, że docelowo miał odtwarzać muzykę :/
  5. Wiesz to zależy, za Photoshopa trzeba słono zapłacić. Na począ…tek proponuję Ci Gimpa. Jest darmowy, ale jak okażę się, że ma za mało funkcji dla Ciebie to zostaje Adobe albo Corel.
  • Create New...