Jump to content

infor

Użytkownicy
  • Content Count

39
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About infor

• Rank
    Rozkręca się
  1. infor

Porada prawna

Jak w temacie.   I jak długo się uczyliście? 
  2. W ostatnim czasie sporo czytam. Latem uprawiam więcej sportu ale teraz jak pogoda jest jaka jest, nie mam ochoty ruszać się. Wiadomo, ze wybiorę się codziennie na dłuższy spacer ale wieczorami wolę sobie cos poczytać. Jeśli lubicie kryminały, mogę polecic tę ksią…zkę: [Hidden Content],p100796966.html Przeczytałem zachęcony dobrymi opiniami. Z czasem pojawiły się także negatywne, że nudna, że przewidywalna. Nie zraziło mnie to wcale i postanowiłem się z nią… zmierzyć. Ksią…żka dobra, polecam.   Zamierzam w najbliższym czasie zabrać sie ponownie za serię Wiedźmin, czytalem kilka razy ale raczej mi się nie znudzi. 
  3. Słucham muzyki przez słuchawki douszne ale od jakiegos czasu mam problemy ze słyszeniem na jedno ucho. Czy takie słuchanie moglo spowodować problemy ze słuchem?
  4. Implanty to nie jest prosta i tania sprawa. Może nie jest to taki duży wydatek jak wstawia sie jeden implant ale w Twoim przpadku bedziesz musiał mieć ich kilka ( pewnie dla oszczędności zaproponują… Ci most na implantach bo będzie to o wiele lepsze rozwią…żanie i tańsze dla portfela). Ważne żeby znaleźć dobry gabinet i profesjonalnego implantologa który wykona dobrze swoją… robotę. Nie sugeruj się jedynie pieniędzmi ale tym jakie doświadczenie we wstawianiu implantów ma dana klinika. Polecam udać się tutaj: [Hidden Content] Wstawiałem tam dwa implanty, również wymagało to doświadczenia bo musieli mi odbudowywac kosć (niestety ale po wyrwaniu zanikła) Ale wszystko poszło bardzo dobrze.
  5. Orientujecie się czy jest opcja wstawienia implantu zebowego na fundusz? Jestem ubezpieczony.
  6. Faktycznie ma to duże znaczenie [Hidden Content] Na stronie jest to opisane. Obecnie przykłada się spora wagę do rodo oraz jeśli nie dopilnujemy danych musimy liczyć się z powaznymi konsekwencjami, w tym rownież konsekwencjami prawnymi. Najpowazniejszym błędem jest brak haseł w komputerach służbowych Gdy korzystamy z zapisanych w pamięci przeglą…darki haseł np. do skrzynki pocztowej, wówczas osoba postronna ma dostęp do naszej korespondencji, adresów mailowych naszych klientów czy kontrahentów Obecnie korzystanie z usług firmy, która zajmuje się bezpieczeńestwem firmy jest popularnym rozwiazaniem.
  7. Macie jakies pomysły na to jak skutecznie rozreklamować biuro reklamowe? Jak się za to zabrać?
  8. Jak najbardziej. Bank nie będzie się interesował czy jesteście parą… małżeńską… czy parą… żyją…cą… w konkubinacie czy po prostu dwójką… znajomych. Jak chcecie to sobie zakładajcie chociaż moim zdaniem ze względów bezpieczeństwa najlepiej jeśli każdy ma własne konto. Zerknij sobie przed załóżeniem konta tutaj: [Hidden Content] Na stronie jest aktualny ranking kont osobistych, na ktorym mozesz sobie sprawdzić gdzie mają… dobre promocje na konta.
  9. Jest taka możliwość w salonach Geers [Hidden Content] Wymagane jest jednak zapisanie się wcześniej. Jakiś czas temu na takie badanie namówiłem mojego ojca. Od wielu lat miał problem ze słuchem i było to problematyczne dla niego jak również i dla otoczenia. Nie chciał iść, jednak w koncu ugial się oraz się wybrał. Aktualnie nosi aparat na oboje uszu. Aparaty sa praktycznie niewidoczne. W salonie geers pomogli z uzyskaniem dofinansowania na zakup i za to dla nich duży plusik.
  10. Jakie znacie warunki do ogloszenia upadłości konsumenckiej? Co trzeba spełnić aby taka upadłość ogłosić? Niestety ale jedna osoba w mojej rodzinie ma ten problem.
  11. Prywatnie? Jeśli tak to polecam zapisanie się tutaj [Hidden Content] - obecnie mają… dwa punkty na mapie Krakowa, tak wiec możesz zobaczyć do którego jest Ci bliżej. Na miejscu pracują… doświadczeni fizjoterapeuci, którzy powinni doradzić Ci jakie ćwiczenia będą… najlepsze ( i to nie tylko te wykonywane w gabinecie, ale również te które możesz wykonywać codziennie w domu, to bardzo ważne bo dla kroęgosłupa ważne są… codzienne ćwiczenia). Sam chodziłem tam jakiś czas temu po kontuzji i bardzo mi pomogli.
  12. Nie musisz koniecznie zakladać sobie konta studenckiego. Takie same warunki znajdziesz na normalnych kontach osobistych. Dobrą… ofertę ma nest bank. Wszystko jest tam za darmo: 0 zł za prowadzenie konta 0 zł za przelewy oraz darmowa karta Zerknij sobie jeszcze tutaj: [Hidden Content] Na stronie jest opisane na co warto zwracać uwagę przy zalozeniu konta.
  13. Polecam hurtownię odzieży reklamowej reflect: [Hidden Content] Mają… tam w zasadzie wszystkie rodzaje druku na odzieży, jednak jeżli zależy Ci na tym aby koszulki byly wyprodukowane w miarę szybko, w dobrej jakości nadruku oraz tanio, polecam sitodruk. O ile przy mniejszej ilości odziezy średnio się opłaca, to przy wiekszych ilościach o wiele bardziej. W firmie zamawiałem koszulki już wiele razy i nigdy nie miałem niczego do zarzucenia.
  14. Nie ma sensu tyle płą…cić za prowadzenie konta skoro jest możliwosć znaleziena dla siebie zupełnie darmowych kont. Polecam nest bank millenium bank mbank ewentualnie alior bank Możesz również poszukać [url=[Hidden Content] na konta bankowe[/url] - na stronie jest opisane jakie aktualnie promocje na założenie konta mają… poszczególne banki . A jest ich sporo. Dzięki temu można zarobić sobie nawet na założeniu konta.
  • Create New...