Jump to content

bmxx

Użytkownicy
  • Content Count

120
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bmxx

• Rank
    Gaduła
  1. Pytanie ile chcesz wydać na to kasy. Jesli jednak zamarzy Ci się ogrodzenie kute, to pamiętaj, ze będzie Cię kosztowało naprawdę duzo. Podobnie jest z ogrodzeniami kamiennymi ( które mi się osobiście srednio podobaja z uwagi na to ze zajmują kupe miejsca i zabierają Ci sporo miejsca na parkingu). Najlepiej sprawdzi się ogrodzenie panelowe. Nie polecam tutaj jednak kupować najtańszych paneli ogrodzeniowych ale zainwestować w jakieś porządniejsze, mocniejsze. Koniecznie ocynkowane. Skontaktuj się z nimi: [Hidden Content] Powinni Ci jakieś konkretne doradzić.
  2. W sumie czytam w ostatnim czasie sporo blogów branżowych. Serwisów związanych z it, bo się tym po prostu interesuję. Moja praca jest dla mnie pasją i staram się w niej poszerzać sobie horyzonty. Nie mam tutaj ochoty na ograniczanie sie. [Hidden Content] Polecam ten artykuł. Sporo informacji na temat oprogramowania dla transportu.
  3. bmxx

Internet

No i spoko opcja
  4. Mam pytanie, w jakich sytuacjach oraz w jakich zawodach pracodawca musi zapewnić swojemu pracownikowi odzież robocza?
  5. Planuję otwarcie własnego sklepu internetowego no i tym samym musze zacząć tutaj myślec o hali magazynowej Ile może kosztować postawienie takiej hali?
  6. W sieci jest sporo filmików instruktażowych z których dowiesz się krok po kroku jak odzyskać usunięte dane w bezpieczny sposób. Wiele też zależy jeszcze od tego w jaki sposób zostało to skasowane, czy dysk został wyzerowany, czy dane zostały nadpisane? Bo jeżeli tak, to robi się spory problem a szanse na odzyskanie danych maleją. Jeżeli nie wiesz jak się do tego zabrać, to skontaktuj się ze specjalistami. Np tutaj: [Hidden Content]
  7. Takich programów jest dużo, ale warto zdawać sobie sprawę z tego, że często potrzebne są niestandardowe sposoby na odzyskanie danych. Np jak coś nie chce pójść na Windows, to istnieje taka szansa, że pójdzie na Linux bądź jeszcze innym niszowym systemie. Nie ma jednego sprawdzonego sposobu na odzyskanie danych, bo jeżeli byłoby to możliwe, to funkcja usuń straciłaby sens. Na rynku jest całkiem dużo firm z tego zakresu. Zapytanie do Google przynosi takie jak te tutaj rezultaty: [Hidden Content]
  8. Ostatnio również sobie o tym czytałem
  9. Witam, chciałbym założyć wirtualną kartę kredytową lecz nie jestem pełnoletni. Czy istnieje bank, w którym udałoby mi się taką kartę załozyć? Potrzebuję takowej, ponieważ muszę podpiąć kratę do paypala, bo inaczej nie mogę z niego za nic zapłacić. Proszę o pomoc.
  10. Zerknij sobie tutaj: [Hidden Content] Dobra i niedroga księgarnia w UK. Nie wiem w jakim mieście w UK obecnie mieszkasz ale w Londynie obecnie są dwie księgarnie polskie i mozna tam kupic sobie polskie ksiązki, chociaż taniej jest przez internet. Ciągle mają tam róznego rodzaju promocje, mozesz tam poszukać rowniez gier oraz innych rzeczy. Polecam również kupienie sobie czytnika ebook - w jednym urządzeniu będziesz miał bardzo wiele różnego rodzaju książek.
  11. Ceny są… wysokie ale sam juz mam dość mieszkania na wynajmie i zastanawiam się czy nie kupić w Warszawie jakiegoś lokum dla siebie. Celować w jakiejś bliższe centrum mieszkania czy jednak szukać czegos na przedmieściach? Zastanawiamy się z narzeczoną…. 
  12. Szukam sklepu z wyposazeniem biurowym. Chciałbym skompletować sobie podstawowe wyposazenie biurowe i zastanawiam się gdzie najlepiej szukać.
  13. Jak w temacie, ile płacicie za wynajem biura?
  14. Szukam jakiegoś sprawdzonego serwisu naprawy telefonów - najlepiej w Warszawie Mam kilka telefonów do naprawy. Najczęściej chodzi o wymianę pobitego ekranu dotykowego.
  • Create New...