Jump to content

bmxx

Użytkownicy
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bmxx

 • Rank
  Gaduła
 1. Ostatnio również sobie o tym czytałem
 2. Witam, chciałbym założyć wirtualną kartę kredytową lecz nie jestem pełnoletni. Czy istnieje bank, w którym udałoby mi się taką kartę załozyć? Potrzebuję takowej, ponieważ muszę podpiąć kratę do paypala, bo inaczej nie mogę z niego za nic zapłacić. Proszę o pomoc.
 3. Zerknij sobie tutaj: [Hidden Content] Dobra i niedroga księgarnia w UK. Nie wiem w jakim mieście w UK obecnie mieszkasz ale w Londynie obecnie są dwie księgarnie polskie i mozna tam kupic sobie polskie ksiązki, chociaż taniej jest przez internet. Ciągle mają tam róznego rodzaju promocje, mozesz tam poszukać rowniez gier oraz innych rzeczy. Polecam również kupienie sobie czytnika ebook - w jednym urządzeniu będziesz miał bardzo wiele różnego rodzaju książek.
 4. Ceny są… wysokie ale sam juz mam dość mieszkania na wynajmie i zastanawiam się czy nie kupić w Warszawie jakiegoś lokum dla siebie. Celować w jakiejś bliższe centrum mieszkania czy jednak szukać czegos na przedmieściach? Zastanawiamy się z narzeczoną…. 
 5. Szukam sklepu z wyposazeniem biurowym. Chciałbym skompletować sobie podstawowe wyposazenie biurowe i zastanawiam się gdzie najlepiej szukać.
 6. Jak w temacie, ile płacicie za wynajem biura?
 7. Szukam jakiegoś sprawdzonego serwisu naprawy telefonów - najlepiej w Warszawie Mam kilka telefonów do naprawy. Najczęściej chodzi o wymianę pobitego ekranu dotykowego.
 8. W jaki sposób zdobywać followersów na portalach typu instagram? W jaki sposób prowadzić fanpage, aby przyniosło to zamierzony efekt?
 9. Szukam jakiejś automatyki, z przeznaczeniem do sterowania oświetleniem. Zależy mi na dobrym współczynniku ceny do jakości oraz pewnej elastyczności, dowolności jeżeli chodzi o oprogramowanie. Może ktoś już to przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć? Chodzi o system, który oszczędzałby energię zużywaną… na oświetlenie?
 10. Szukam jakiegoś oprogramowania z przeznaczeniem do firmy, do obsługi magazynu - a więc dają…cy możliwość sprawnego sprawdzania, obsługiwania stanów magazynowych. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
 11. Szukam jakiejś taniej w eksploatacji drukarki biurowej - z przeznaczeniem na firmę. Na jakich drukarkach drukujecie? Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
 12. Gdzie w Krakowie oraz za ile można wyrobić pieczą…tkę firmową…? Taką… do faktur oraz umów. Używana będzie również w kontaktach z urzędem skarbowym.
 13. A z jaką… głośnością… słuchasz tej muzyki? I jak długo? Problem jest w tym, że ludzie często używają… dousznych słuchawek nieprawidłowo - ustawiają… za dużą… głośność. Im słuchawka znajduje się bliżej bębenka, tym większe jest ciśnienie akustyczne, które może uszkodzić słuch. I przez to faktycznie mozesz mieć problemy ze słuchem/ Zobacz sobie te stronę [Hidden Content] Opisane jest tutaj co moze powodować niedosłuch, jakie są… jego przyczyny.
 14. A więc mam pewien magazyn, w którym przechowuję rzeczy z przeznaczeniem do sprzedania. Chciałbym go w taki sposób zorganizować, aby można było poruszać się w nim niejako intuicyjnie - szybko i sprawnie. Aby układ był uniwersalny i zrozumiały nawet dla nowych pracowników po krótkim przeszkoleniu. Może ktoś już to przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, co gdzie i za ile.
×
×
 • Create New...