Jump to content

lener

Użytkownicy
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lener

 • Rank
  Rozgadany
 1. Mieszkam od jakiegoś czasu w UK. Doradzicie gdzie kupujecie tam ksiązki?
 2. Mieszkam od jakiegoś czasu w UK. Doradzicie gdzie kupujecie tam ksiązki?
 3. Czuję, że jest coś nie tak z moim sluchem. Doradzicie gdzie mozna wybrac sie na badanie słuchu? 
 4. Mam dużo braków w zębach, zaczęlo się od jednego usunięcia i niestey z każdym miesią…cem okazywało się, że moje zęby są… w coraz gorszym stanie, podeszły ropą…, straciłem ich 8 w odcinku przednim. Bardzo ubolewam nad tą… stratą…, nie potrafie się z tym pogodzić że w wieku 28 lat mógłbym nosić protezę. Kogo polecicie do wstawienia implantu?
 5. Nie ma takiej opcji z tego co wiem. Jeśli byłeś ubezpieczony prywatni w jakiejś dobrej firmie ubezpieczeniowej to pewnie dostaniesz kasę z ubezpieczenia. Jednak nfz na pewno Ci tego nie zrefunduje (wystarczy zobaczyć jakie nakłady są… ponoszone na służbę zdrowia, w kraju nie jest dobrze). Możesz jedynie wybrać się prywatnie, swoją… drogą… moim zdaniem warto z uwagi na to,ze odzyskasz praktycznie swoje uzębienie. [Hidden Content]
 6. Ja całkowicie cukrów nie ograniczyłem, no ale wprowadziłem pewne zmiany ostatnio i czuję sie o wiele lepiej nie piję napojów słodczonych nie jem słodyczy nie słodze herbaty i kawy ( no chyba, że mam ochotę to dodaję zamiennik taki jak erytrol czy stewia, polecam zajrzeć sobie tutaj: [Hidden Content] - w sklepie mozesz zamówić sobie w dobrej cenie takie właśnie zamienniki)/ Oczywiście dochodzi tutaj aktywność fizyczna, czyli siłownia, sporty walki i czasami bieganie, efekt jest. Cukru nie da się wyeliminować całkowicie bo występuje na przykład w owocach oraz nie jest zły bo dodaje energii. Ale dobrze aby był to ten zdrowy cukier a nie niezdrowy.
 7. Jak się zapatrujecie na usługę outsourcingu it w firmie? Czy warto coś takiego wprowadzic?
 8. Czy ktos moze prowadzi własną… firmę? Gdzie zaopatrujecie sie w akcesoria biurowe dla biznesu? Gdzie warto jest je kupować? Do tej pory kupowałem stacjonarnie i w zasadzie nie zastanawiałęm się nad firmą… ale obecnie chciałbym nieco zaoszczedzić.
 9. Zastanawiamy się nad outsourcingiem it w firmie. Czy jest tutaj osoba, która może mi przedstawić zalety oraz wady takiego oto rozwią…zania?
 10. lener

  W jakie gry gracie?

  Czy na forum są… gracze? W jakie gry byście polecili sobie pograć dla zabicia wolnego czasu?
 11. Czy dwie niespokrewnione ze sobą… osoby mogą… założyć wspólne konto bankowe? Jest w ogóle coś takiego?
 12. Orientujecie się jak mogę zapisać się na badanie słuchu? W jaki sposob wykonuje się takie badanie?
 13. Czy ktoś jest z Krakowa? Moglibyście polecić mi dobry gabinet rehabilitacji? Mam obecnie spory problem z kregosłupem
 14. lener

  Stomatolog Bydgoszcz

  Na stronie jest lista stomatologów, ktorzy mają… wolne terminy: [Hidden Content] - zarówno na fundusz jak i prywatnie. Polecam poszukać własnie funduszowej wizyty, wbrew pozorom wiele zabiegów jest refundowanych takich jak wstawienie plomb w zębach czy odkamienianie. Warto tylko zorietnować się kto ma wolne terminy. Dobrze poszukać bo uslugi stomatologiczne do najtańszych nie należą…. Jeśli chodzi o konkretnych lekarzy, to w sieci jest bardzo wiele serwisów, na których możesz sobie poczytać opinie o konkretnych stomatologach, pisane przez pacjentów.
 15. Mam problem z kręgosłupem. Niestety z mojej winy bo pracuję przy biurku i nie dbałem o kręgosłup. Polecicei kogoś do kogo można się z tym wybrać?
×
×
 • Create New...