Jump to content

lener

Użytkownicy
  • Content Count

88
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lener

• Rank
    Rozgadany
  1. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeksu pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) pracodawca ma obowiązek zapewnienia pracownikom nieodpłatnie środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego. . No na pewno wymagane jest to w sytuacji, w ktorej pracownik moze uszkodzić odziez roboczą albo ją zabrudzić. Czyli w praktycznie wszystkich zawodach budowlanych, czy u monterów. Jak również w gastronomii. MOżesz jeszcze zorientować się w hurtowniach odzieży roboczej. Ze swojej strony polecam na przykład Ferpol. Na stronie masz do nich kontakt Ferpol Odzież robocza - BHP ul. M.C Skłodowskiej 98 96-100 Skierniewice tel: 46 832 80 20
  2. Pytanie jakiej wielkości ma być ta hala magazynowa. Jak również w jakiej technologii chcesz budowac. Polecam technologię stalową, stawia się tak obecnie wiekszośc hal magazynowych. Jest to na pewno szybsze jak rownież tańsze. Daje kontakt do firmy, która stawia takie hale: MCM PROJECT Sp. z o.o. ul. Obywatelska 103 94-104 Łódź tel: 42 637 20 34 Optymalnie będzie tutaj wysłać do nich zapytanie o taką wycenę. Powinni Ci napisać jaki będzie mniej więcej koszt budowy hali. Jak rownież jakie maja terminy na budowę.
  3. Mieszkam od jakiegoś czasu w UK. Doradzicie gdzie kupujecie tam ksiązki?
  4. Mieszkam od jakiegoś czasu w UK. Doradzicie gdzie kupujecie tam ksiązki?
  5. Czuję, że jest coś nie tak z moim sluchem. Doradzicie gdzie mozna wybrac sie na badanie słuchu? 
  6. Mam dużo braków w zębach, zaczęlo się od jednego usunięcia i niestey z każdym miesią…cem okazywało się, że moje zęby są… w coraz gorszym stanie, podeszły ropą…, straciłem ich 8 w odcinku przednim. Bardzo ubolewam nad tą… stratą…, nie potrafie się z tym pogodzić że w wieku 28 lat mógłbym nosić protezę. Kogo polecicie do wstawienia implantu?
  7. Nie ma takiej opcji z tego co wiem. Jeśli byłeś ubezpieczony prywatni w jakiejś dobrej firmie ubezpieczeniowej to pewnie dostaniesz kasę z ubezpieczenia. Jednak nfz na pewno Ci tego nie zrefunduje (wystarczy zobaczyć jakie nakłady są… ponoszone na służbę zdrowia, w kraju nie jest dobrze). Możesz jedynie wybrać się prywatnie, swoją… drogą… moim zdaniem warto z uwagi na to,ze odzyskasz praktycznie swoje uzębienie. [Hidden Content]
  8. Ja całkowicie cukrów nie ograniczyłem, no ale wprowadziłem pewne zmiany ostatnio i czuję sie o wiele lepiej nie piję napojów słodczonych nie jem słodyczy nie słodze herbaty i kawy ( no chyba, że mam ochotę to dodaję zamiennik taki jak erytrol czy stewia, polecam zajrzeć sobie tutaj: [Hidden Content] - w sklepie mozesz zamówić sobie w dobrej cenie takie właśnie zamienniki)/ Oczywiście dochodzi tutaj aktywność fizyczna, czyli siłownia, sporty walki i czasami bieganie, efekt jest. Cukru nie da się wyeliminować całkowicie bo występuje na przykład w owocach oraz nie jest zły bo dodaje energii. Ale dobrze aby był to ten zdrowy cukier a nie niezdrowy.
  9. Jak się zapatrujecie na usługę outsourcingu it w firmie? Czy warto coś takiego wprowadzic?
  10. Czy ktos moze prowadzi własną… firmę? Gdzie zaopatrujecie sie w akcesoria biurowe dla biznesu? Gdzie warto jest je kupować? Do tej pory kupowałem stacjonarnie i w zasadzie nie zastanawiałęm się nad firmą… ale obecnie chciałbym nieco zaoszczedzić.
  11. Zastanawiamy się nad outsourcingiem it w firmie. Czy jest tutaj osoba, która może mi przedstawić zalety oraz wady takiego oto rozwią…zania?
  12. lener

W jakie gry gracie?

Czy na forum są… gracze? W jakie gry byście polecili sobie pograć dla zabicia wolnego czasu?
  13. Czy dwie niespokrewnione ze sobą… osoby mogą… założyć wspólne konto bankowe? Jest w ogóle coś takiego?
  14. Orientujecie się jak mogę zapisać się na badanie słuchu? W jaki sposob wykonuje się takie badanie?
  15. Czy ktoś jest z Krakowa? Moglibyście polecić mi dobry gabinet rehabilitacji? Mam obecnie spory problem z kregosłupem
  • Create New...