Jump to content

pinkis

Użytkownicy
  • Content Count

12
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pinkis

• Rank
    Rozkręca się
  1. pinkis

Autoserwis

Serwis www.sztukalakierowania.pl - może innym się przyda
  2. Ale pamiętaj o nabiciu klimy przed wyjazdem I odgrzybieniu, żebyś nie miał przykrej niespodzianki, gdy żar się będzie z nieba lał, a klima wysią…dzie. Takie podróże to koszmar niestety. Obowią…zkowo więc wizyta w serwisie klimy
  3. pinkis

Autoserwis

Znam tylko w stolicy gdyby cie to interesowało
  4. Dokładnie Auto zastępcze należy ci się z OC sprawcy. Każdy dobry serwis powinien ci to zapewnić Jak ten dotychczasowy ci tego nie zaproponował, to lepiej zmień zakład Polecam blacharza z Warszawy.
  5. Przed zima koniecznie zadbać o lakier Powłoka ochronna pomoże przetrwać autku najgorsze miesią…ce w roku. Jestem właśnie po takim zabezpieczeniu wykonanym w serwisie [Hidden Content] Dodatkowo zdecydowałem się na tzw. niewidzialną… wycieraczkę - super sprawa
  6. ale na bieżą…co usuwasz
  7. chwilówki to zlo - nie bierzcie tego świństwa.
  8. Tak jest - lokalizacja to podstawa!
  9. Z OC sprawcy naprawią… Ci samochód W takim wypadku najlepiej wybierać bezgotówkową… likwidację szkody, a formalności z jej rozliczeniem zostawić warsztatowi U mnie sprawdziło się to rozwią…zanie w 100 proc. W Warszawie naprawą… powypadkową… z ubezpieczenia zajmuje się dobry serwis blacharsko-lakierniczy.
  10. Trzeba ubezpieczyć w pewnym i sprawdzonym towarzystwie, które nie będzie robić problemów w razie likwidacji szkody. Zresztą…, z doświadczenia wiem, że najlepiej zlecać likwidację szkody warsztatowi typu www.zgloszenie-szkody.waw.pl który się tym wszystkim zajmie za klienta.
  11. Takie mamy przepisy w naszym kraju, że przedsiębiorcom cią…gle wiatr w oczy Nie da się być cią…gle na bieżą…co, dlatego dla własnego dobrego samopoczucia i lepszego snu lepiej mieć jakiegoś prawnika pod ręką… To co dają… w Koksztysie w pełni wystarcza małej firmie, nie kosztuje też dużo. Same plusy.
  12. To ja polecam serwis blacharsko-lakierniczy z Białegostoku. Pewnie się komuś przyda, bo wiadomo, że jesień-zima to począ…tek stłuczek i dzwonów na drogach Serwis ma dobro opinię w okolicy, a więcej informacji o nich znajdziecie na stronie [Hidden Content]
  13. Skoro polecamy sobie już warsztaty samochodowe, to ja polecić mogę wam serwis, gdzie wykonują… antykorozyjne zabezpieczenie podwozi samochodowych - [Hidden Content] Opis i więcej informacji znajdziecie na stronie, więc się nie rozpisuję
  14. To ja polecam serwis blacharsko-lakierniczy z Białegostoku. Pewnie się komuś przyda, bo wiadomo, że jesień-zima to począ…tek stłuczek i dzwonów na drogach
  15. pinkis

Maraton uśmiechu

Jasiu dostał od ojca kolejkę i sobie ją… uruchomił. Ojciec w tym czasie oglą…da TV i słyszy z pokoju Jasia: - Wsiadać! K*rwa! Wsiadać! - Wysiadać! K*rwa! Wysiadać! Wpada zdenerwowany ojciec do pokoju i mówi: - Jeśli przez najbliższą… godzinę usłyszę choć jedno brzydkie słowo to zabiorę Ci kolejkę! Ojciec wraca do pokoju i dalej oglą…da TV. Mija pół godziny i nic nie słychać z pokoju Jasia. Mija godzina i nic. Mija godzina i minuta i z pokoju Jasia słychać: - Wsiadać! K*rwa! Wsiadać! Przez tego sk*rwysyna mamy godzinę opóźnienia
  • Create New...