Jump to content

femfatale

Użytkownicy
  • Content Count

91
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About femfatale

• Rank
    Rozgadany
  1. A może jakiś fajny weekendowy wypad Teraz jest śnieg idealnie na zabawy z dzieckiem. Zobaczcie gdzie można się wybrać z najmłodszymi na [Hidden Content] , takie inspiracje czasami są… warte uwagi
  2. Stres w ogóle jest bardzo wyniszczają…cy, może wpływać także na problemy z zasypianiem. Dlatego jest tak ważne by nauczyć się nad nim panować. A czy wiecie jak wyglą…dać dobrze po nieprzespanej nocy? Wbrew pozorom to jest możliwe, poczytajcie na [Hidden Content] Może wam się kiedyś przyda
  3. Przeprowadzki wią…żą… się zawsze ze sporym wysiłkiem, dlatego warto się taka firmą… wesprzec. Jeśli szukacie fachowców na Åšlą…sku to polecam np. zapoznać się z ofertą… firmy [Hidden Content]
  4. Możesz to zrobić z dnia na dzień, ale z tym powodem to nie wiem jak jest. Sprawdź sobie jeszcze wzory w sieci np. w [Hidden Content] , ale jeśli chcesz się powołać na coś konkretnego to warto mieć dowody, albo świadków którzy to potwierdzą…. Bo takie słowo, przeciwko słowu to niestety nie działa. Przykre ale inspekcja pracy często nie chce się zajmować zleceniami bo to nie jest stosunek o pracę, tylko umowa cywilno prawna no i takie błędne koło
  5. Myślę, że spokojnie dasz radę, zawsze możesz sobie jakiegoś kolegę do pomocy zwerbować A jeśli chodzi o malowanie płotu to może malowanie natryskowe agregatem? Czytałam o tym na [Hidden Content]
  6. Dobry pomysł, a jeśli szukacie wypożyczalnia samochodów dostawczych warszawa , to może zainteresuje was oferta firmy [Hidden Content] , czasem lepiej wypożyczyć samochód dostawczy niż zwykłą… osobówkę, w zależności od sytuacji oczywiście
  7. Z groupona są… zazwyczaj bardzo fajne oferty, trzeba jednak uważać, czytać opinie, bo czasem zdarzają… się jakieś wpadki, ale to głównie wina tych firm co to się oferują….. za bardzo chcą… przyoszczędzić. NO ale nie ma co się zrażać Polecam wam rzymskie ognie na sylwestra, świetna sprawa, dobrze budują… klimat i są… dla każdego nawet największego cykora
  8. Polecam jazdę na rolkach, to super zabawa Najlepiej oczywiście w towarzystwie. A same rolki nie są… wcale takie drogie, sprawdzcie sobie na [Hidden Content] , tylko jak zaczynacie, to koniecznie zaopatrzcie się w kask i ochraniacze !
  9. Super, ale ja też wolałabym dostać tradycyjną… kartkę, ale już mało kto je wysyła A co powiecie na fajne światełka choinkowe, które działają… bez prą…du? Widziałam takie na [Hidden Content] , już mnie się marzy powoli taka świecą…ca i pachną…ca choinka
  10. No właśnie zależy, czy to tylko mała kropeczka czy rysa, jeśli zacznie się powiększać to nie ma na co czekać lepiej wymienić, bo to niebezpieczne tak jeździć, a przy okazju warto sobie przyciemnić tylne szyby w [Hidden Content] , bardzo fajnie to wyglą…da
  11. Super pomysł, czemu nie? Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz czy chwyci czy też nie W każdym razie warto też korzystać z takich narzędzi jak kalkulatory z [Hidden Content] , dzięki nimi szybko i wygodnie można dokonać skomplikowanych firmowych obliczeń, zarówno wynagrodzeń jak i podatków
  12. Åšwięta to magiczny czas dla dzieci Warto zapewnić im niezapomnianą… pamią…tkę, co powiecie np. na video od mikołaja? Dzieciaki na pewno będą… pozytywnie zaskoczone, można samemu takie wideo zaprojektować i zamówić na [Hidden Content] , potem będziecie mieć wszyscy fajną… pamią…tkę na lata
  13. A może zorganizuj jakiś wspólny wyjazd we dwoje np. do jakiegoś hotelu ze strefą… SPA typu [Hidden Content] , takie ciche romantyczne miejsce, otoczone przyrodą…. Nawet weekend w takim miejscu pozwala już na fajny relaks i naładowanie akumulatorów
  14. Dzisiaj niestety bardzo ciężko jest znaleźć dobrego programistę, bo jest dużo ofert, a mało specjalistów. Polecam wam fajny artykuł na Mój linkhttp://publicrelations.pl/jak-znalezc-dobrego-programiste/ , znajdziecie tam wiele ciekawych wskazówek
  15. Super trzymam kciuki żeby wam się udało. Pamiętajcie jednak by nie przesadzać z wirem pracy, a przy własnym biznesie warto zatracić tą… granicę między życiem osobistym a pracą…. Pomóc może wam jakaś odskocznia np. sport. Czytałam na [Hidden Content] , że taki manager na sportowo to same plusy dla samego zainteresowanego jak i dla jego pracowników
  • Create New...