Jump to content

jgawronek

Użytkownicy
  • Content Count

6
  • Last visited

• Days Won

1

jgawronek last won the day on May 12 2017

jgawronek had the most liked content!

Community Reputation

-1 Poor

About jgawronek

• Rank
    Nowicjusz

Contact Methods

• Strona WWW
    http://widely.pl/
  1. A może warto kupić [url][Hidden Content]] jakiś fajny blenderek? To coś pożytecznego i bardzo przydatnego w codziennej diecie.
  2. Zaproszenia ślubne zawsze można zrobić samemu. Wystarczy mieś drukarkę, ja tak robiłam ze swoimi. Zainwestowałam pienią…żki w jej zakup, co się okazało były to troszkę większe kwoty niż same zamówienie zaproszeń, ale co ważne, to mogłam sobie wszystko wypisać sama. Choć wpadki z sukienką… na wesele od [url="[Hidden Content]] nie zapomnę, okazało się że razem z koleżanką… na poprawinach mamy identyczną… xD
  3. A ja zapraszam do Kuby, chętnie pomoże w SEO. Moja strona to: [url="[Hidden Content]] nie raz już reanimował różne sklepy czy strony internetowe. W razie pytań zawszę służę pomocą…
  4. Ja dla mojego męża przygotowuje bardzo często sałatki, odżywiamy się Fit. Czasem zdarza się że dodaje mu mięska (piers z kurczaka) do takiej sałatki. A czasami robię mu po prostu warzywa parowane z ryżem Sama do parowaru nie mogłam się przekonać ale warto
  5. Ja polecam XKOM, zawszę mają… dobre ceny. Ale ostatnio troszkę dłużej musiałam poczekać na realizacje zamówienia na laptopa bo aż 4 dni.
  6. Ja kupuje na Allegro bo tam najtaniej wychodzi i nie muszę chodzić do sklepu
  7. Warto zastanowić się nad zakupem dla żony sukienki czy spódnicy, ale wiesz takiej z wyższej półki np. Chi Chi London czy Mango. One są… dosyć dobrej jakości, i przede wszystkim nikt nie powie Ci że kupiłeś tani prezent.
  8. Ja bardzo chętnie podejmę się tego zlecenia, dajcie znać na PW co i jak dokładnie
  • Create New...