Jump to content

brandman

Użytkownicy
  • Content Count

2
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About brandman

• Rank
    Nowicjusz
  1. Ja bym wybrał wariant nr 4 - lodkionline.pl, albo lodkinamorzu.pl Domenę ma się przede wszystkim łatwo wypowiadać, wtedy się łatwiej je zapamiętuje - efekt SEO z frazy w domenie nie jest na tyle istotny aby psuć nazwę domeny.
  2. Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum, chciałem dzisiaj przedstawić narzędzie które, może okazać się przydatne dla webmasterów chcą…cych pozycjonować swoje strony samodzielnie, ale nie mają…cych czasu aby doktoryzować się w tej dziedzinie i kupować kosztownych softów. Nazywa się ono GranateSEO. Co ciekawego oferuje? Umożliwia dokonanie analizy optymalizacji strony pod katem SEO, zwraca uwagę na najbardziej podstawowe błędy. Pozwala śledzić pozycję na wybrane słowa kluczowe. Można powiedzieć że te to standardowe funkcjonalności, która nie wyróżniają… programu spośród konkurencji, jest jednak coś wartego uwagi. W panelu znajduje się dedykowany dział, w którym eksperci SEO publikują… 2 razy w tygodniu informację w postaci tutoriali krok po kroku jakich działań się podją…ć w celu dalszego podniesienia pozycji strony. Dla ciekawych działania systemu do końca czerwca istnieje możliwość bezpłatnego przetestowania tego narzędzia. Adres strony to: [Hidden Content]
  • Create New...