Jump to content

Ewelina84

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Ewelina84

 • Rank
  Rozkręca się
 1. Bardzo fajna sprawa, to zakup projektora. Gdybyście nie widzieli jaki wybrać, zachęcam do skorzystania z tego rankingu [Hidden Content]
 2. Co powiecie na aplikację będą…cą… przewodnikiem turystycznym ? Za pomocą… aplikacji możecie zwiedzać, ale możecie też tworzyć swoje przewodniki, więcej na temat aplikacji na [Hidden Content] Powstał pewien projekt, który skierowany jest dla soób zainteresowanych stworzeniem własnych przewodników, polecam zajrzeć na [Hidden Content] -to-europe, gdzie można wzią…ć udział w projekcie Smile Docelowo przewodniki mają… powstać w dwóch językach, polskim i angielskim. Zachęcam do udziału w projekcie. Może przewodnik na temat Wrocławia ? Wg. mnie super przydatna sprawa Very Happy
 3. My wybieramy się nad mazurskie jeziora. Chcemy popływać, odpoczą…ć i pozwiedzać. Na pewno zahaczymy o Olsztyn [Hidden Content]
 4. Jestem fanką… biżuterii, szukam w necie ciekawych unikatowych rozwią…zań hand made. Znalazłam super stronę z biżuterią… artystyczną…, polecam [Hidden Content] . Przy okazji czekam na inne propozycje.
 5. Czy robicie zakupy w sieci ? Co kupujecie ? Ja ostatni głównie odzież i torebki. Co jeszcze kupujecie w internecie ?
 6. Dla chętnych na dorobienie kasy w internecie, polecam odwiedziny na stronie [Hidden Content] . Bardzo fajna strona dotyczą…ca zarabiania na wypełnianiu ankiet.
 7. Gdzie ubezpieczacie auto na OC, AC ? Często zmieniacie ubezpieczyciela, czy jesteście wierni jednej firmie ? Ja co roku zmieniam, bo niestety zauważyłam, ze stały klient ma gorszą… ofertę niż nowy. Wchodzę w porównywarki, np. [Hidden Content] i wybieram najlepszą… ofertę.
 8. Ewelina84

  czytacie?

  Ostatnio sagę "Arabska żona" i całą… serię "Gry o tron"
 9. Polecam demotywatory
 10. Jeśli impreza jest w męskim drogie to dorzuciłabym do tego i zatrudniła fordanserki [Hidden Content] Dziewczyny atrakcyjne, rozruszają… towarzystwo, wycią…gną… na parkiet, a później dyskretnie opuszczą… imprezę.
 11. Ewelina84

  mieszkanie ?

  Ja wolałabym szukac sama. Szkoda mi pieniędzy na prowizje dla biura. Bez nich łatwiej się dogadać ze sprzedają…cym
 12. Może warto po prostu dać zlecenia dla freelancerów , ktorzy się znają… na reklamie. Trzeba by coś zainwestować, ale są… to osoby, które sprawnie poruszaja się w sieci i wiedzą… jak skutecznie reklamować.
 13. Nowy serwis dla copywriterów. [Hidden Content] to nowa platforma, która zbiera w jednym miejscu zleceniodawców i zleceniobiorców. Ci drudzy przechodzą… testy kompetencji, co jest nowością… w tego typu platformach.
×
×
 • Create New...