Jump to content

legus

Użytkownicy
  • Content Count

151
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About legus

• Rank
    Gaduła
  1. Mocne promocje rzucili teraz na urodziny Virtualo - [Hidden Content] No i przede wszystkim przecenione są… nowości - akurat 4 ebooki z tych, które mnie interesowały. Naprawdę kawał dobrej roboty!
  2. Na spokojnie możecie pracować na Berberis - sami doskonale widzimy, jak dużą… zmianę dał nam ten system. W zasadzie wszystko tutaj poszło we właściwym kierunku. Widać zdecydowaną… poprawę, lepsze rozwią…zania i generalnie - zmianę na plus. Wiadomo, że jednak nad systemem trzeba posiedzieć, zrozumieć te rozwią…zania, jakoś je dopasować i wtedy cele będą… zrealizowane. A trudno sobie wyobrazić teraz działanie bez wsparcia oprogramowania.
  3. A z konkretnych tytułów to polecam aktualnie na pewno ten: [img][Hidden Content]] Jest znakomita. Wiadomo o czym - historią… żyła cała Polska, a tutaj macie to opowiedziane nieco od środka. Pokazuje to też trochę jak wyglą…da życie himalaistów. Aktualnie 28 zł na Livro.
  4. Prawdopodobnie skończy się na Polsacie. Potwierdzam - telefonicznie dostaliśmy mnóstwo konkretów, których nigdzie bym nie znalazł. Rozmowa mocno konkretna, bez owijania w bawełnę. Bardzo pozytywne zaskoczenie.
  5. Stacjonarnie też da się tanio. Jest taka sieć kantorów o nazwie Kantory Plus. I normalnie, na co dzień spread to 0,5 grosza. Zdarzyło mi się raz wymieniać przy 0,3 grosza. Widzieliście takie warunki gdziekolwiek online?
  6. I jak rozumiem, to wszystko jest aktualne tak? Patrzyłem wczoraj, to było info, że aktualizację mieli tego samego dnia. Widzę, że są… tylko te największe firmy, nie ma kablówek, ale to dobrze, bo na niej się przejechaliśmy. A z ofert dużych operatorów polecacie coś konkretnego? Wychodzi, że najtaniej powinni mieć w Plusie i Polsacie. A jak z jakością…?
  7. Zaproponujecie fajną… ofertę? Rozsą…dna cena i solidne warunki? Kogo proponujecie? Zależy mi na stabilności, żebyśmy mieli spokój. Poprzedni net mieliśmy w kablówki - działał fatalnie
  8. Kolego, zerknij sobie i porównaj stawki z Livro. Te różnice naprawdę są… potężne Czasami nawet po kilkadziesią…t złotych - szczególnie w przypadku stacjonarnych księgarni. Tak więc internetowo po prostu jest taniej
  9. Tak też trzymam. Wtedy firmy dają… dużo lepsze stawki, jest więcej promocji, więcej gratisów. Zresztą… - Hekko za każdy kolejny rok obniża mi cenę usługi o 10 proc.
  10. Zobaczcie - [Hidden Content] Co o tym są…dzicie? Sprawdzą… się? Kosztowo wypada to w porzą…dku, ale jak z jakością…? Kto z Was przerabiał ten temat?
  11. Livro. Oni zajmowali topowe pozycje we wszystkich rankingach, jakie w ostatnim czasie widzieliśmy w necie. Ale zresztą… - wystarczy sprawdzić dowolne tytuły. Często różnica w cenie to nawet kilkadziesią…t złotych - na dokładnie tej samej ksią…żce. A skoro one niczym się nie różnią…, to totalnie nie ma sensu wydawanie na nie większej kasy, co nie?
  12. W cenie systemu Berberis naprawdę ciężko o znalezienie bardziej funkcjonalnego rozwią…zania. Ogólnie ten system robi dużą… różnicę, ma wiele plusów, jest niezawodny. Nasze doświadczenia pokazują…, że odpowiednie dopasowanie aplikacji mocno odmienia działalność. Szczególnie, że w końcu każdy zaczyna znać swoją… odpowiedzialność i wie, co ma do zrobienia.
  13. Ale bzdury piszecie. Dobre szkolenia obejmuje wszystkie zagadnienia, jakie musicie znać w danym temacie. Np. [Hidden Content] I to nie są… szkolenia dla leniuchów, tylko dla osób, które chcą… w krótkim czasie coś faktycznie osią…gną…ć. Czy to proste? Nie, trzeba solidnie to przepracować.
  14. Może lubić i takie klimaty - [Hidden Content] Nie jest przecież powiedziane, że wszystko jest dla każdej osoby, ale wydaje mi się, że takim prezentem można zrobić dużą… różnicę. Co myślicie?
  15. Za darmo masz ogłoszenia też na Ogis, a tam trochę ludzi jest. Jeśli sporo wystawiasz, również na Allegro, to optymalnie jeśli sobie zintegrujesz konto z Ogisem. Wtedy aukcje będą… do nich przechodziły całkowicie automatycznie. Czyli wystawiasz raz, a masz efekt na dwóch serwisach.
  • Create New...