Jump to content

Pazik11

Użytkownicy
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Pazik11

• Rank
    Nowicjusz
  1. Firma Multi-Projekt - Warszawa zaprasza do zapoznania się z ofertą… na odśnieżanie dachów, parkingów, itp. Korzystne oferty!
  2. Na począ…tku zarabia się na wyświetlaniach, reklamach. Warto czasami też naszą… stronę tłumaczyć na angielski np. tutaj, bo możemy zyskać dodatkowe wyświetlania od osób z zagranicy, co zwiększy popularność strony.
  3. Ja jak byłem rok temu na wakacje nad morzem to zamiast hotelu wynajmowałem domek wakacyjny z [Hidden Content]. Jest tam taniej i komfort jest prawie porównywalny, więc się opłaca.
  4. Mi jak pracowałem za granicą… w Holandii bardzo pomogła ta firma - [Hidden Content]. Zajmują… się oni załatwianiem pieniędzy za ubezpieczenia komunikacyjne za granicą….
  5. Najlepiej poradzić się w sklepie. Takie stroje sportowe i sprzęt tu - strona www można kupić. Można się skontaktować przed zakupem.
  6. Pazik11

Polecam

Mogą… się przydać jako ładna dekoracja. Ja czasami sam szukam pomysłów takich w internecie. Ostatnio do salonu kupiłem krzesła bankietowe tu - [Hidden Content]. Wyglą…dają… bardzo dobrze i ładnie zdobią… salon.
  7. Ja polecam stronę [Hidden Content] - sieć hoteli w kraju, jak i na świecie. Są… to hotele od ekonomicznych po luksusowe.
  • Create New...