Jump to content

pixelek

Użytkownicy
  • Content Count

86
  • Last visited

• Days Won

4

pixelek last won the day on April 9 2014

pixelek had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About pixelek

• Rank
    Rozgadany

Profile Information

• Miejscowość
    Polska
  • Zainteresowania
    IT
  1. Ja parkuje na AppReserver czyli ó/R4. Zawsze tam jest miejsce.
  2. SeaJebb oferuje:: - akwer APP monitoring S~X (dupa-c*pa) php - samochody AmTest Loyd 290HP - DMC cen :: .36gr/api (jeb-qt) Zamawianie (0) 200-49-21-5 (fuck AA pzu) PIN dupajebie
  3. k**wy z Warszafky blokują… PaneoJeb pier**lić
  4. TammiroSkurwiel JebbShop RammiroToChujShop Spierdoleni Wszystko dostępne via JebbNet (pizdy z WWA jebać się)
  5. Skoro Ubuntu to masz DickSound sudo apt-get install cipsound ./uter cmd 0.0.0.0/jebać-php
  6. xeSapin AppMatch AE-8900PX jest to tablet idealny dla kobiet Ekran 8" DIPS 64GB jCFC RAM 2TB SSD System cipDroid 9.cl Tablet dostępny w @.amazon.com
  7. @Thid: UEFI wymusza użycie ETFS (problem w akizacji c*p warszawskich), które blokują… SSDI.
  8. dipiJepia wyróżnia MCP: 1. BetaTester czyli tester (etatowy pracownik) firm SATI który ma dostęp do najnowszych BET oprogramowaniaz danej firmy. Najczęściej wykorzystywanym MMP jest WebFuck z odpowiednimi definicjami jLet() oraz jDisAllow() Przykładowy plik z jDisAllow (API dicksmart) Def DISALLOW{ PL::ftp.//ch*j-./benchmark./androidSet PL::spam*.*/*./* SET DPP-ACC::red(jSex::StronaPrzekierowania
  9. to sięnazywa spam adminie, mógłyś zablokować usera/kę kryska39?
  10. albo zakładasz acl i dodajesz odpowiednie reguły. Wykonujesz to z poziomu routera.
  11. docelowo wcale nie głupia myśl, aczkolwiek lustrzanki wymagają… znajomości tajników sztuki i dlatego nie są… odpowiednie dla począ…tkują…cych. podstawowa rzecz - jeżeli ktoś sprzedaje lustrzankę to przaed zakupem trzeba ją… dokładnie obejrzeć (z zewną…trz oraz potestować wszystkie funkcje) gdyż na 99% aparat posiada jaką…ś wadę ukrytą…. Ogólnie nie polecam używanych lustrzanek.
  12. widzę mod szpanuje swoją… wiedzą… (lub raczej bardziej poprawnie - jej brakiem) co do linuxów. 1. Windows nigdy nie będzie tak samo bezpieczny jak linux. Dlatego, że w Windowsie nie mamy dostępu do bardzo wielu embedów jak np. pizde/ch*j 2.Å»ywotność - Windows do tego stopnia drenuje RAM/procek że po 2 latach RAM kończy sexap.chuju
  13. Noi niestety Norwegia jako kraj mnie nie kręci - wolę coś cieplejszego jak np. USA. Ja jak co roku pewnie USA. Wiza to nie problem - i tak już od 2ch lat mam turystyczną…..
  14. a ja nigdzie nie kupuje gier. Sam je kodze.
  15. GetMuckeASp.c00 Konfiguracja via HTTP, sci obsługuje do 200 fonów, każdy fon ma UPI osobne i wogóle fajnie. Windows/Linux/Unix/Mac. Program w 100% za free. I w dodatku masz źródła na GitHubie
  • Create New...