Jump to content

fantomA

Użytkownicy
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About fantomA

• Rank
    Nowicjusz
  1. jak to wyglą…da z firmami pozycjonerskimi, jak google mnie wywali?
  2. Adobe Photoshop i Corel Draw ale nie wiem czy photoshop nie jest łatwiejszy na począ…tek..
  3. w sumie nie ma tragedii, ogolnie wszystko mi w miare pasuje, bardziej zastanawialam sie nad tym, czy sie tak totalnie wiazac z firma, chociaz zawsze po roku moge sobie sklep zabrac od nich, jakby sie okazalo, ze konkurencja jest bardziej atrakcyjna cenowo. dzieki:)
  4. przepraszam za literowki, ale pisze na klawiaturze azerty nie qwerty i nie moge sie przywzwyczaic:)

5. Mam pyttanie, już właściwie wybrałam firmę, która robi mi oprogramowanie sklepu. chciałam się jednak was zapytać, czy uważacie,że powinnam od tej samej firmy wykupić hosting? czy lepiej zorientowac się troszke bardziej i wziac cos bardziej znanego? ogolnie to firma nie jest chyba znana z hostingu, moj handlowiec powiedzial ze wlasciwie to utrzymuja na serwerach tylko strony, ktore robili, ale tez jest opcja zeby sobie utrzymywac gdzies indziej ten sklep. nie chodzi juz nawet o cene, bardziej o pytanie czy lepiej sie na calego wiazac z firma, czy lepiej hosting powierzyc komus innemu (byc moze bardziej znana firma hostingujaca)
  6. mam pytanie, jestem w trakcie zakladania sklepu internetowego, budowa zlecona firmie. i teraz przychodzi czas zeby wybrac hosting dla sklepu. jestem nowicjuszką…, a zauwazylam ze ile osob tyle opinii na ten temat. firma, ktora robi moj sklep ma opcje hosingu, nie wiem czy to drogo okolo 500zl rocznie (jakos przedzialami to leci, ja jestem w tym przedziale). i teraz pytanie - czy dobrze wiazac sie z firma "na calego" czyli nie dosc ze robia mi skleop to jeszcze go u nich hostowac, czy lepiej zrobic sobie hosting gdzies indziej (zwlaszcza ze jesli chodzi o hosting to chybna nie sa super popylarni w tej dziedzinie) lepiej moze sobie wziac jakis hosting na home albo 1and1 ? jak myslicie?
  • Create New...