Jump to content

­­­­­­­

Użytkownicy
  • Content Count

1
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ­­­­­­­

• Rank
    Nowicjusz
  1. I am Meso,

I saw your profile on this site, and i was deeply moved. I think that you are a very interesting person. So I decided to use the chance to get to know you better. I don't think that the age appearance is so important. The most important is what is inside you and how do you feel about the life.

I think we should use every chance to find our happiness. and I am con...

2. Drodzy ludzie z legalne.info! Piszę dzisiaj z wami, ponieważ to tutaj redirectuje [Hidden Content], które rzekomo jest oficjalnym forum tego zjebanego hostingu o nazwie YoYo. Na wstępie pragną…łbym jeszcze dodać, że to wasze nowe oprogramowanie jest niemniej beznadziejne jak rodzice adminów owego hostingu, bo dało mi zarejestrować z takim nickiem jaki mam, a w dodatku spamboty mogą… floodować was dzień i noc takimi tematami. Do rzeczy. Jak wiecie, od dłuższego czasu po internetach krą…ży darmowy hosting kryją…cy się pod domeną… yoyo.pl. Podczas gdy dla zwykłego dziecka jarają…cego się, że pisze debilne strony w niepoprawnym HTMLu jest rajem na ziemi, dla normalnego programisty takiego jak ja jest to pier**lone piekło. Z administracją… ostatnio nawią…zano kontakt w ~2010, a najnowszy news na stronie głównej jest sprzed roku. Ale to oczywiście o niczym jeszcze nie świadczy. Najgorsze przed nami. Zaczynajmy. Dobra, rejestruję sobie stonkę, jakaś miła domena i jedziemy na tych 150 megabajtach powierzchni na dysku. Na począ…tek idzie jakiś index.html, z reklamkami nie ma co kombinować, prosta linijka w CSSie i już alibenerci, bannery 1500x1500! Problemem wcią…ż są… pop-upy w postaci <script>ów, ale jakoś da się znieść. Ogólnie, sielanka, w takim stanie strona może potrwać spokojnie jakiś tydzień. Pierwsze problemy, już troszeczkę denerwują…ce, rozpoczęły swój żywot pół miesią…ca później, kiedy na stronę zaczęły dobijać się nieco większe masy ludzi. Postanowiłem wtedy rozbudować trochę mój system tak, bym nie musiał pisać każdego pliku .html od nowa. I co? I gówno, nie ma .htaccess. Zawsze można zrobić plik, dajmy na to, "getresource.php", i metodą… HTTP GET i dodatkowymi parametrami pozwolić ludziom nawigować do plików ukrytych w folderach, których i tak nie da się ukryć (brak .htaccess). No cóż, po krótkim zastanowieniu, za coś takiego podziękowałem. Dobra, ch*j z tym, jak YoYo nie stoi na Apaczu to nie ma rady. PRAWDZIWE k**wa PROBLEMY mają… miejsce już od kilku dni. Dotyczą… wszystkich. FTP leży. FTP k**wa leży na wszystkich serwerach. Nie wierzycie? Sprawdźcie: ftp://88.198.224.154/. Tylko ja, chyba jedyny spośród 491 tysięcy administratorów aktywnych stron, miałem szczęście. Kiedy FTP stało, umieściłem skrypt do zarzą…dzania plikami przez HTTP. I to mnie uratowało. To nie koniec. Mają…c nadzieję, że problemy z FTP są… chwilowe, rozpoczą…łem prace nad moim nowym projektem na YoYo. Mniejsza o to, jakim, ale chodziło mniej więcej o zaprezentowanie możliwości HTML5 różnym ludziom z pobrzeży internetu. Wtedy, żeby pozbyć się reklam, potrzebowałem czegoś więcej niż Cascading Style Sheets. Pogrzebałem trochę. Nie zgadniecie, co się okazało. Ci pier**leni debile, kupy gówna, które śmią… nazywać się programistami tylko dlatego, że wyszli ze studiów z jakimś świstkiem papieru, zatrudnieni przez opóźnionych w rozwoju adminów YoYo, zrobili coś pojebanego. Uzależnili wyświetlanie reklam od clienta. Od j**anego clienta. Å»eby je wyłą…czyć, wystarczy zmienić wartość Cookiesa "yoyo_ad" z "1" na "0". Takiego debilizmu nie da się nabyć. Z takim się rodzi. Dzisiaj, nadszedł koniec. Kres. Yoyo jest martwe. Przyszła śmierć, zgon, mór. Podczas żą…dania o jakikolwiek plik metodą… HTTP POST, YoYo robi coś strasznego. To: Wszystkie skrypty kończą… zostają…c uruchamiane z metodą… HTTP GET. Bez parametrów. Google mówi, że serwer reagował w ten sposób tylko kilka razy w historii hostingu, kiedy był przecią…żony. Wierzę, że mogę mieć z tym coś wspólnego. Nikt nie wspominał o żadnych tego typu efektach. Å»adnego punktu w FAQ, regulaminie, żadnej ramki w panelu ani nic. Po prostu, YoYo się sypie. Ostatnią… rzeczą…, o której chcę wspomnieć, jest ta, która mnie sprowokowała. Proszę spojrzeć. Ktoś się na mnie logował z serwera. Z tej samej sieci. Szpiegują… mnie. Wiedzą…, że jestem jedyną… osobą… generują…cą… ruch podczas awarii FTP i że to ja mogłem spowodować przecią…żenie. I tutaj tolerancja się kończy. Proszę zrobić z tym listem skierowanym nie do was, ale do administracji cokolwiek chcecie. Możecie go usuną…ć, ocenzurować, pododawać rzeczy, których nie napisałem. Proszę bardzo. Zależy mi tylko na jednym - żeby ktokolwiek to przeczytał. Dziękuję.
  • Create New...