Jump to content

Don Jakub

Użytkownicy
  • Content Count

20
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Don Jakub

• Rank
    Rozkręca się
  1. Również w takie brednie nie wierzę. Åšwiat owszem, kiedyś szlag trafi, ale nie przez jakiś wymyślony przesą…d a przez postęp. Zrujnuje nas to, do czego dą…rzymy.
  2. sz3kla a o ile budżet wzrośnie? Bo jeśli to będzie kilka stówek, to może jednak na della się skusisz? ;p
  3. Zgadzam się ze stwierdzeniem sz3kli. Niesmaczne jest wyśmiewanie osób które nie potrafią… aż takich cudów tworzy w paincie. Paint po prostu nei jest do tego przeznaczony i kropka! Do tworzenia takich grafik przeznaczone są… bardziej zaawansowane programy które część spraw wykonują… za miast wykonują…c jakieś rozległe obliczenia i dostarczają…c nam już gotowy efekt. Robienie takich spraw w paincie jest wyłą…cznie na pokaz. Nie jest obowią…zkiem, więc nie wyśmiewajmy tych którzy tak nie potrafią….
  4. Rozumiem. A w jaki sposób dowiedziec się jakim kodekiem film został skompresowany? Pytam ponieważ ciekawi mnie czy dałoby się to skonwertowac jeszcze jakimś innym bardziej odchudzają…cym kodekiem.
  5. Dzięki sz3kla. Zgodnie z twoimi radami jakoś sobie poradziłem . Można zamkną…c. Pozdrawiam.
  6. Kiedyś korzystałem z linuxa przez kilka tygodni i przyznam, że wystarczy się nim troszke zainteresować a wcale nie jest taki trudny. Ponadto rzeczywiście w wielu rzeczach znacznie lepszy od windowsa.
  7. A wiecie o tym, że kiedyś żyli na tej planecie ludzie gigantycznego wzrostu? [Hidden Content]
  8. Dzięki za odpowiedzi. Na chwilę obecną… wystarczą… mi te bramki proxy. Aczkolwiek wystosowanie prośby do operatora o indywidualny adres ip też miałoby sens, bo ta osiedlówka, jedno ip na dziesią…tki mieszkań czasem nieźle irytuje, można oberwać bana za darmo, czy to w grze czy na forum jakimś. Temat uważam za wyczerpany, można zamkną…ć. Jeszcze raz dziękuję.
  9. Okej. Dziękuję za odpowiedź. Dziś lub jutro zabiorę się za to i dam znać czy się udało czy nie. Pozdrawiam.
  10. Mam tzw. internet osiedlowy. Jedno stałe IP na całe osiedle
  11. Witam.Mam takie pytanie.Czy jest możliwośc zmiany adresu IP na stale lub na na chwile 3-4 godziny?Przez jakiś program,reset modemu czy cuś?Z góry dziękuje za odpowiedzi.
  12. Witam. Przez pomyłkę podczas instalowania systemu usuną…łem partycje (system plików NTSF) gdzie miałem zapisane wszystkie swoje klikuletnie zbiory zdjęć i rodzinnych filmów. Było to szybkie formatowanie wiec jak wiadomo informacje zapisane w tym miejscu sa tam nadal. Nic na niej nie zapisywałem i niczego nie zmieniałem. Jak w tej chwili odzyskać tą… partycje celem zrobienia kopi moich dokumentów na DVD-RW. Jakie są… sposoby na odzyskanie straconych danych ? Pozdrawiam.
  13. No to pozostają… Ci Asusy i Acery. HP niby też dobre, lecz podobno odczuwalne jest w nich nagrzewanie się. Prym wiodą… Asusy. Na Acery też troszkę narzekają…, czy to że jakość materiałów jest kiepska, czy że sie psują…. Decyzja należy do Ciebie.
  14. Tak jest. Chodzi o pojedyncze pliki wideo.
  15. Witam. Mam następują…ce pytanko: Czy istnieje jakiś program umożliwiają…cy mocne skompresowanie pojedynczych plików? (Chodzi mi o pliki o rozmiarze który nie przekracza 100-200 MB). Proszę o pomoc.
  • Create New...