Jump to content

Gracz_1

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Gracz_1

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Trochę o bio-cybernetyce (kontrowersyjne!) Klik Klik Klik Kolor czerwony zarezerwowany jest dla Administracji
 2. Rzeczywiście można wybrać - albo jakieś skutki rzekomo uboczne, albo wylą…dowanie na drzewie i zakończenie żywota Sam przysną…łem kiedyś za kółkiem, gdyby nie moja dziewczyna to nie wiem co by się stało, gwarantuję że nie ma siły na to, wystarczy jechać niewypoczętym a czasami niestety trzeba.
 3. A tak wogóle to kto napisał ten artykuł? Przypadkiem nie konkurencja? Tam coś było o rozrzedzaniu krwi itd, czyli chroni przed zawałem?
 4. Powiem, że średnio mnie to przekonuje, musiałbyś pić to codziennie w dużych ilościach. Tabletki antykoncepcyjne często mają… na ulotce napisane, że w jakimś małym procencie mogą… spowodować raka, a kobiety(pary) i tak ich używają…. Åšmieszy mnie już totalnie jak ktoś się przejmie takimi informacjami a jednocześnie pali fajki, które szkodzą… o wiele bardziej. Te zdrowe warzywka co jecie i myślicie że są… zdrowe wyrosły przecież na chemii. Alkohol jest jak najbardziej szkodliwy a wszyscy go piją…, bardziej szkodliwy podejżewam niż ten Red Bull. A w powietrzu fruwa tyle zabójczego ołowiu i innych toksyn że lepiej nie myśleć. Nie popadałbym w panikę, i tak żyjemy w syfie
×
×
 • Create New...