Jump to content

nico

Użytkownicy
  • Content Count

29
  • Last visited

• Days Won

1

nico last won the day on December 4 2011

nico had the most liked content!

Community Reputation

-1 Poor

About nico

• Rank
    Rozkręca się
  1. nico

Mailing?

A co są…dzicie o Admailerze? Wyczytałem, że narzędzie godne uwagi i zastanawiam się, czy ktoś z was używał?
  2. nico

Mailing?

Co na ten temat uważacie.. Czy mailing jest jeszcze opłacalną… formą… reklamy? Jeśli uważacie, że tak - podajcie odpowiednie argumenty. Dodatkowe pytanie : jaki program do wysyłania mailingu polecacie? Musi być przede wszystkim niezawodny i maile nie mogą… trafiać do folderu spam Czytałem już na forach wiele opinii, i skłaniam się ku Admailerowi.. ma ktoś jakieś doświadczenia z tym oprogramowaniem?
  3. Rozumiem, że tematyka nie gra roli? Czy niektóre branże was nie interesują…?
  4. Nie lepiej kupić Ci gotowego mailingu, bo tylko do tego chcesz widze
  5. Przetestowałem dawniej Admailera, dobry program. Godny polecenia!
  6. Chcią…c kupić serwisy zadajesz takie pytania na forum Ja rozumiem, każdy się cuzy od czegoś ale nie bierz się za kupno kilku serwisów jeśli nie wiesz ile kosztuje utrzymanie
  7. Skoro masz czat to i specjalistów programistów musisz mieć
  8. nico

Szukam czcionki

To chyba w gimpie się ktoś bawił
  9. Samą… stronę w html możesz pobrać po prostu klikają…c w mozilli Plik -> Zapisz stronę jako.. Ale pliki php nie pobierzesz
  10. Nie znajdziesz raczej tak życzliwej osoby, ale jeśli już masz bazę danych to zajrzyj na fora, jest masa poradników jak przenieść..
  11. Zmień hosting, bo yoyo.pl to pełno reklam Poza tym wpisujesz złe dane, napisz do supportu to się przekonasz.
  12. nico

Pomoc - skrypt

Ewentualnie sam spróbuj napisać taki skrypt, to nie takie trudne
  13. To znajdź hosting za smsa bez reklam i po problemie
  14. Samym designem nie przemawiają… do mnie
  15. Troszkę racji masz.. Za szkolenie krótkie tyle kasy Przesada
  • Create New...