Jump to content

ppp123456

Użytkownicy
  • Content Count

9
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ppp123456

• Rank
    Nowicjusz
  1. Jestem grafikiem i poszukuje zleceń, współpracy z firmą… zajmują…cą… się tworzeniem stron www. Interesuje mnie stała współpraca i duża liczba zleceń. Jestem elastyczny, a moje projekty przejrzyste i łatwe w nawigacji. Przekonaj się sam. zapraszam. www.webgrafik.hostil.pl
  2. Poważny grafik tworzą…cy projekty graficzne stron www poszukuje stałej współpracy z firmą… zajmują…cą… się tworzeniem stron internetowych. Szybka realizacja zleceń, Przystępna cena to moje atuty. Tworzę czyste, łatwe w nawigacji, przejrzyste i czytelne layouty które można zobaczyć pod adresem : www.grafikwww.xn.pl Zapraszam do zapoznania sie z moim portfolio: www.grafikwww.xn.pl
  3. Poszukuje firmy bą…dź programistów ( sam niestety mało się znam na językach php, html ) którzy zamawialiby ode mnie prace graficzne i tworzyli z nich pełnowartościowe strony internetowe. Intuicyjna nawigacja, przejrzystość stron zaprojektowanych przeze mnie, szybkość wykonania i cena to moje główne atuty. Szukam stałej współpracy ( wiele projektów w miesią…cu ) Dziesią…ty layout wykonuje gratis. Ceny nie są… wygórowane. Bardzo prosta oprawa graficzna strony już od 150 zł do tego co dziesią…ty layout gratis i możliwość negocjacji cen przy dłuższej współpracy. Prace poglą…dowe : [Hidden Content] Kontakt webgrafik(małpka)onet.pl
  4. Strona zawiera wielki zbiór tapet w różnych rozdzielczościach i kategoriach. Pobierasz tylko te które cie interesują…. W bardzo prosty sposób możesz na swoim telefonie mieć ulubioną… tapetę. [Hidden Content] Zapraszam serdecznie czekam tutaj na wasze opinie i sugestie odnośnie tej strony Jest też wersja na telefony komórkowe i urzą…dzenia mobilne [Hidden Content]mobi/
  • Create New...