Jump to content

Amen

Użytkownicy
  • Content Count

9
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Amen

• Rank
    Nowicjusz

Contact Methods

• GG
    20257034
  1. ok A nie wiecie jak zrobić panele otwierane tak jak na tej stronie ? www.lordi.y0.pl nie chce mi się robić nowego tematu Pomóżcie mi pleas ! Albo proszę o pomoc na mojej stronce www.raintime.y0.pl z góry dziękuję \m/
  2. Shit! Ok, dzięki \m/ znasz jakiś serwer oprócz cba.pl ? i tych co da się samemu wgrać ?
  3. Witam ! Nie wiem czy to dobry temat tutaj. Ale mam własną… stronę na dbv.pl, i czy da się wgrać skórkę własną…. I czy da się wgrać PHP FUSION 7 Albo Extreme Fusion Jeżeli się da to bardzo proszę o pomoc, co i jak trzeba zrobić I czy jest możliwość dodania admina na tą… stronę, po wgraniu nowego systemu.. Proszę o pomoc. Numer GG mam w profilu .. Moja strona to www.Raintime.dbv.pl zapraszam ! Z góry dziękuję, i pozdrawiam \m/ .
  4. Jak zrobić panel który po naciśnięciu na guzik, by się otwierał ? tak jak na tej stronie www.lordi.y0.pl Pozdrawiam !
  5. Amen

Themes

Witam ! Jestem tu nowy mam, i mam swoją… stronkę www.blaze-bayley.y0.pl I chciałbym zrobić własną… skórkę, ale nie umiem tego robić. Więc mam prośbę czy byście mogli mi pomóc zrobić ? wytłumaczyć po kolei ? Co, i jak. Numer GG mam w profilu. Z góry dzięx ! Pozdrawiam !
  • Create New...