Jump to content

elzbieta barbara

Użytkownicy
  • Content Count

175
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About elzbieta barbara

• Rank
    Gaduła
  1. Ja też kiedyś myślałam, że gra pomoże mi na każdy problem i tak zaczą…ł się mój koszmar. Straciłam przez hazard męża bo nie wytrzymał mojego cią…głego grania i mnie zostawił. Dopiero jak obudziłam się na ławce w parku zrozumiałam, że sięgnęłam dna i poprosiłam o pomoc. Siostra zawiozła mnie do Ośrodka terapii Forest i teraz jestem po 6 tygodniowym leczeniu. Terapeuci są… dobrej myśli i ja też wierzę, że wytrwam.
  2. Jest wiele ważnych szczegółów , które warto pamiętać przy otwieraniu firmy i to nie tylko w polce. Jest wiele ludzi , którzy zakładają… też firmę za granicą…. Nie wiedzą… od czego zaczą…ć. Na szczęście są… firmy które pomagają… przy zakładaniu firmy i rejestracji miedzy innymi TaxAngels [Hidden Content] . Nawet można u nich skorzystać też z oferty pełnej księgowości.
  3. W obecnych czasach niestety żaden produkt spożywczy nie jest zdrowy, nawet owoce czy warzywa są… naszpikowane chemią…. Uważam, że można stosować suplementy, gdyż mamy pewność, że w nich znajdują… się zdrowe składniki. Od lat stosuję suplementy diety, które kupuje na [Hidden Content]. Pod każdym z nich jest link do strony producenta.
  4. Jeśli przyjęcie weselne to tylko w Restauracji Zajazd Gościnny [Hidden Content] . Cudowne chwile spędzone w jej wnętrzu utkwiły w mojej pamięci tak bardzo, że zawsze będę tu wracać. Nie zapomnę tej wyją…tkowo przyjaznej atmosfery lokalu z ciekawym wystrojem i serwowanych w elegancki sposób wszystkich smakowitych dań. Idealne miejsce na wesele i inne uroczystości.
  5. Dziewczyny, czy przygotowywałyście się (lub przygotowujecie) do pierwszego tańca na weselu?? przedtem o tym nie myślałam, ale sporo moich znajomych coś takiego robiło myślałam, że ten taniec potraktujemy spontanicznie i z uczuciem, ale znajomi powtarzają…, że może zeżreć nas stres i będziemy stać jak kołki, zamiast tańczyć. myślicie, że warto wzią…ć lekcje tańca??? Chcemy zapisać się do tej szkoły [Hidden Content]
  6. No ciekawy pomysł z tym kamperem. Może i mi uda się w przyszłym roku w wakacje namówić męża. teraz to na koniec września lecimy do Grecji na tydzień czasu. Muszę kupić dwie walizki i chyba takie na kółkach jakie znalazłam na tej stronie [Hidden Content] . Tylko zastanawiam się co powinnam zabrać zeby nie zapomną…c.
  7. Ja akurat z tortem nie mam problemu, bo moja bratowa jest cukiernikiem, więc torta mi zrobi Niedługo córka ma urodziny i pomyślałam że jak będzie pogoda to zrobimy jej przyjęcie w ogrodzie. Wynajelibyśmy dmuchany plac zabaw [Hidden Content] . Dzieciaki będą… miały gdzie się bawić. No ale to wszystko zależy własnie od pogody.
  8. Zależy w jakim wieku jest dziecko, jeśli malutkie, to możesz podpytać czego młodej mamie brakuje, wiadomo nikt od razu po porodzie czy przed nie kupuje wszystkiego. Nie wiem czy smoczki wypada dawać, ale może wstępnie przejrzyj sobie na tej stronie [Hidden Content] jesli mała nie ma to możesz też kupic.
  9. W całej polsce jest masa stomatologów, których każdy poleci, bo ma sprawdzonego. Ja bardzo długo odwlekałam wizyte u dentysty bo strasznie się boje tego bólu, że mnie urazi itp. Ale znajoma chce mnie zapisac do stomatologa Polak [Hidden Content] . I chyba muszę się zgodzić, bo zą…b coraz bardziej zaczyna dokuczać.
  10. Zależy czego szukamy, ciuchy, buty czy też innych dodatków. Ja zastanawiałam sie jakie obecnie sa modne paski. Szukam czegos dla siebie i znalazłam [url=[Hidden Content] damskie na Ceneo[/url] jak Wam się podobają… ? Który byście sobie kupili ? Bo ja mam na oku dwa paski i chyba się na oba zdecyduję.
  11. A macie w kuchni firanki ? Bo tak się zastanawiam czy powiesić, czy też może macie inne pomysły co na okna w kuchni. Bo wydaje mi się że taka Firana [Hidden Content] będzie pasowała do kuchni, są… różne odcienie kolorów, ceny wcale nie sa takie wysokie. Którą… wy byście kupili i zawiesili w kuchni ?
  12. O szkoda, bo aj akurat nie z tego miasta. Ale jakby ktoś szukał w Gdańsku to polecam szkołe tańca SoSalsa [Hidden Content] . My z narzeczonym zapisaliśmy się tutaj na kurs tańca dla narzeczonych, chcemy by nasz pierwszy weselny taniec był wyją…tkowy.
  13. Witam zastanawiam się nad tym, żeby zmienić sobie monitor do komputera. Mam dlatego kilka pytań: która firma produkują…ca monitory jest najbardziej godna polecenia? Kupić monitor w wyższej rozdzielczości? Czy na coś jeszcze należy zwrócić uwagę? Zależy mi też na tym, żeby monitor działał z moim obecnym komputerem, jaki i przyszłym, który zamierzam kupić za jakiś czas. Trochę czytałam o tym jak wybrać monitor na tej stronie [Hidden Content] ale trochę jestem zielona w tym temacie.
  14. Założę się,że tak połowa z nas robi błędy przy pielęgnacji skóry. Wiem wiem człowiek uczy się na błędach ale lepiej nie jeśli chodzi o skórę. Moja siostra też tak uważała,aż tak przesuszyła sobie skórę że pomogły jej tylko kosmetyki na AZS. potem musiała już uważać na to co stosuje. Aby nie robić takich błędów warto wiedzieć jak pielęgnować swoją… skórę [Hidden Content]
  15. Czy wspieracie jakieś organizacje charytatywne? A może słyszeliście już o Fundacji Szlachetny Gest [Hidden Content] . Celem tej fundacji jest niesienie pomocy dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Zostań darczyńcą… już dziś i spraw, aby ten świat stał się dla dzieci lepszy. Ja już to zrobiłam.
  • Create New...