Jump to content

paulinna

Użytkownicy
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About paulinna

• Rank
    Nowicjusz
  1. Strach przed stomatologiem jest spowodowany niechlubną… opinią… o dentystach. Obecnie gabinety dysponują… nowoczesnym sprzętem stomatologicznym i bólu praktycznie nie ma. Jednym z takich gabinetów jest [Hidden Content].
  2. Jeżeli chodzi o Kraków to nie pomogę, ale jeżeli ktoś szuka dobrego stomatologa w Lublinie to polecam klinikę [Hidden Content]. Bez bólu miło i szybko.
  3. A ja chodzę regularnie do swojego dentysty w Lublinie [Hidden Content]. Dysponują… nowoczesnym sprzętem stomatologicznym i zabiegi w ogóle nie bolą…. Więc nie ma się czego bać.
  4. Niekiedy ludzie nie mogą… wzią…ć kredytu lub cały proces trwa zbyt długo, a pienią…dze potrzebne są… od razu. Wtedy jedyne wyjście to wzią…ć chwilówkę, więc najlepiej znaleźć dobrą… i sprawdzoną… firmę. Ja brałam tutaj [Hidden Content] i jestem zadowolona. Podstawą… jest dobrze przeczytać umowę i wtedy nie będzie żadnych problemów
  5. Witajcie, mam dylemat. Mam zamiar kupić chrześniakowi telefon na urodziny, przede wszystkim będzie potrzebny do gier oczywiście oraz słuchania muzyki. Szukam czegoś max do 500/600 zł. Co polecacie? Może [Hidden Content],galaxy-young.html ? Nie wiem czy to dobry model do gier. Proszę polećcie coś :/
  6. Słyszał ktoś coś o konferencji InternetBeta? Wiem tyle, że odbywa się w Rzeszowie i spotykają… się tam ludzie z branży internetowej, ale i ogólnie biznesmeni z Polski i nie tylko, tak przynajmniej piszą… na stronie [Hidden Content]. Ma ktoś może jakieś doświadczenia z tego typu spotkań? Warto zainwestować?
  • Create New...