Jump to content

Arcalian

Użytkownicy
  • Content Count

19
  • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About Arcalian

• Rank
    Rozkręca się
  1. Znalazłem Sony Vego 10 Pro, na razie w nim będę pracował nad filmem chyba, że będą… jakieś błędy :/
  2. Ale ja potrzebuje też zrobić coś takiego jak autor tego film ten widok z góry na boisko, tylko mam inny pomysł, i nie wiem czym coś takiego robić
  3. Nie, nie za stare kiedyś dawnoooo używałem
  4. Jakim programem tworzyć filmu typu: [Hidden Content] czyli łą…czenie filmów dodawanie napisów i.t.p. i program musi być oczywiście w języku polskim!
  5. Dobra najpierw spróbuje ogarną…ć PHP i wrócę do tematu. Dziękuje Wam za pomoc /temat do zamknięcia.
  6. Dobra rozumiem ,chyba będę używał Apache! Jeszcze jedno dwa pytanie przy okazji ,które pomogą… wykonać moją… pierwszą… stronę. Czym się robi konta dla użytkownik (Czyli rejestruj loguj(nie mogłem znaleźć na google ,bo nie wiem ,nawet jak się to nazywa)) Dokładnie o zarzą…dzanie treścią… mi chodzi w drugim pytaniu ,czyli głównie jak pisać newsy ,na typowych portalach. Z tego co znalazłem służy do tego CMS : A dokładniej dowiedziałem się ,że potrzebne do tego Joomola! I nie jestem pewien czy dobrze myślę? Do tego przeglą…dałem porfolia innych webmasterów i zauważyłem ,że prawie nikt nie pisze ,że używał Joomoli1?
  7. Po pierwsze w czym przeszkadza Windows 7? I dalej nie wiem co wybrać ,bo nie wiem co to baza danych MySql czy Perl. Umiem jedynie html i css. Jestem w tym począ…tkują…cy. Ale z tego co widzę muszę wybrać Xampp ,bo w nim jest Apache Jeżeli dobrze rozumiem ,że w Xamppie jest całe apache ,bo jak tak to po co samo Aapache? I czego używają… profesjonalni webmastrzy?
  8. Ni rozumiem Cie =/ oczekuję konkretnej odpowiedzi. Nie chce mi się szukać tych programów żeby sam sprawdzić ,bo mam win7 Czym się to różni? Jeśli niczym ,to które według Ciebie wybrać i dlaczego? Proszę o konkretną… odpowiedź! Dziękuje.
  9. Czy się różni odpalanie php z apache a czym xampem a czym vantrigoserv?
  10. Arcalian

Internet

Mam router i jak chce włą…czyć internet do laptopa muszę podłą…czyć kabelek A czy da się zrobić tak żebym miał połą…czenie w całym domu i rodzice o tym nie wiedzieli smile.gif Mogę wszytsko kupić tylko żebyn router stał i było podłą…czone do internetu ,a ja bym kupił coś i podłą…czył i gdzieś schował czy jakoś tak bo się na tym nie znam smile.gif
  11. Arcalian

Off

Ja raz przez przypadek dałem minus, ale tak to daje plusy
  12. Arcalian

Off

Koleś teraz Jak już zamówiłem ? Nie odnaleziono produktów spełniają…cych wymagania !
  13. Te <p class="lol"></p> daje w html, a p.lol { text-decoration: blink; color: red; font-size: xx-large; text-align: center; } daje w style i nie działa :/
  14. Arcalian

Off

Właśnie ten facet to samo mówił ,że nie doradza ((( A znalazł byś podobną… TOSHIBE ,z dyskiem 500 taką… dobrą… kartą… W7Home ,17cali,4 ram? I procesor oczywiście też jakiś dobry cena do 4000zł ? A ten lapek jest lepszy od Asusa? [Hidden Content] Czy lepsza karta graficzna? Koniec tematu ,jutro będę posiadaczem !UWAGA! ----> [Hidden Content]
  15. czy da się kod w style zamienić na jeden? <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "[Hidden Content]; <html xmlns="[Hidden Content]" xml:lang="pl" lang="pl"> <head> <title>Chelsea</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> <link rel="Stylesheet" type="text/css" href="zasoby/style.css" /> </head> <p>lol</p> </body> </html> p { text-decoration: blink } p { color: red } p { font-size: xx-large } p { text-align: center } Chodzi o to p
  • Create New...