Jump to content

jurek89

Użytkownicy
  • Content Count

23
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jurek89

• Rank
    Rozkręca się
  1. Witam serdecznie Zlecę wykonanie skryptu/ strony z konkursem. Więcej info zainteresowanym. Pytania na PW Pozdrawiam
  2. Witam Mam problem z serwisem a mianowicie chodzi mi o to, że skrypt błędnie działa na domenie (takiabsurd.pl) a na subdomenie (a.takiabsurd.pl)jest wszystko ok! Dodam ze na domenie było instalowane a subdomenę zrobiłem później! Powtarzałem instalację kilka razy(zawsze czyszczona baza!) i za każdym razem jest tak samo! Trochę ta sytuacja mnie już zirytowała ;/ Pomoże mi ktoś? Pozdrawiam
  3. Szczerze mogę polecić! Własnie odebrałem od niego skrypt który przerabiał. Szybko i tanio Polecam!
  4. Wita Dzięki PS A za ile ktoś byłby w stanie to zrobić? Pozdrawiam
  5. Witam Wielu z was na pewno się spotkało ze skryptem, który zlicza czas odpowiedzi(po kliknięciu w pole przeznaczone na odpowiedz) a kończy i podsumowuje po naciśnięciu wyślij (bą…dz zakończ). Poszukuję właśnie takiego skryptu. Czy ma ktoś/ wie gdzie mogę znaleźć takowy? Bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedz Pozdrawiam
  6. Witam Zamierzam założyć stronę z konkursem. Chciałbym aby po wpisaniu swojego e-maila i przesłaniu go użytkownik dostawał unikalny adres (link partnerski) dzięki, któremu jak znajomy wejdzie na jego konto i poda swojego maila (zapisze się jak poprzednik) otrzyma jeden punkt. Czy wie ktoś jak to zrobić? Pozdrawiam
  7. Witam Mam mały problem z stroną… [Hidden Content] a mianowicie wyświetla mi się u dołu tylko 5 linków Wyświetla się od 1 do 5 a po przejściu na następne przechodzi o odpowiednią… liczbę Czy dało by się tak zrobić aby się wyświetlały wszystkie numery stron? PS. Czy jest jakiś skrypt wyświetlają…cy np pasek (jak na demotywatorach)? Proszę o pomoc Dziękuję za każdą… odpowiedz Pozdrawiam Pomoże ktoś??
  8. Witam Jeśli osoba napiszę że ją… ma a w rzeczywistości jej nie ma to czy mam jakieś prawa jako oszukany? Czy będę inaczej potraktowany (jako niewinny/nie doinformowany)? Trochę dziwne pytanie Pozdrawiam
  9. Już zrobiłem Dziękuję bardzo za pomoc Pozdrawiam
  10. Niestety to nie jest to Jest to jakoś osobno zdefiniowane do tego jednego obiektu
  11. Witam Mam mały problem z obramowaniem loga Zmieniłem format wyświetlanej informacji (loga) na obraz poprzez wstawienie w miejscu odnośnika do nazwy link do grafiki. [Hidden Content] Jak to usuną…ć? Proszę o pomoc Pozdrawiam
  12. Witam Jestem zainteresowany kupnem na allegro bazy adresów maili (ok 2 500 000). Czy jest to legalne? W aukcji jest napisane jak można obejść pewne sprawy Wiadomość można wysłać jako zapytanie ofertowe: "W zwią…zku z ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług droga elektroniczna (Dz. U. Nr 144 z 9 września 2002 r., poz. 1204), chciałbym uzyskać zgodę na przesłanie" Czy wysłanie powyższego tekstu jest legalne i nie zostanie uznana jako spam? Czy może macie jakieś inne pomysły Dziękuję za każdą… pomocną… odpowiedz Pozdrawiam Wesołych świą…t wszystkim Witam Znalazłem coś takiego Artykuł o adresach mail Czy jak się doda "W zwią…zku z ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług droga elektroniczna (Dz. U. Nr 144 z 9 września 2002 r., poz. 1204), chciałbym uzyskać zgodę na przesłanie" będzie to liczone jako spam (karalne)? Proszę o odpowiedz Pozdrawiam
  13. W katalogu application/config mam dwa pliki. aplication.php <?php defined('SYSPATH') OR die('No direct access allowed.'); // ustawienia aplikacji $config['questions_per_test'] = '18'; $config['test_max_time'] = '1800'; Oraz config.php <?php defined('SYSPATH') OR die('No direct access allowed.'); /** * Base path of the web site. If this includes a domain, eg: localhost/kohana/ * then a full URL will be used, eg: [Hidden Content]. If it only includes * the path, and a site_protocol is specified, the domain will be auto-detected. */ $config['site_domain'] = '/'; /** * Force a default protocol to be used by the site. If no site_protocol is * specified, then the current protocol is used, or when possible, only an * absolute path (with no protocol/domain) is used. */ $config['site_protocol'] = ''; /** * Name of the front controller for this application. Default: index.php * * This can be removed by using URL rewriting. */ $config['index_page'] = ''; /** * Fake file extension that will be added to all generated URLs. Example: .html */ $config['url_suffix'] = ''; /** * Length of time of the internal cache in seconds. 0 or FALSE means no caching. * The internal cache stores file paths and config entries across requests and * can give significant speed improvements at the expense of delayed updating. */ $config['internal_cache'] = FALSE; /** * Internal cache directory. */ $config['internal_cache_path'] = APPPATH.'cache/'; /** * Enable internal cache encryption - speed/processing loss * is neglible when this is turned on. Can be turned off * if application directory is not in the webroot. */ $config['internal_cache_encrypt'] = FALSE; /** * Encryption key for the internal cache, only used * if internal_cache_encrypt is TRUE. * * Make sure you specify your own key here! * * The cache is deleted when/if the key changes. */ $config['internal_cache_key'] = 'foobar-changppupupuipupeme'; /** * Enable or disable gzip output compression. This can dramatically decrease * server bandwidth usage, at the cost of slightly higher CPU usage. Set to * the compression level (1-9) that you want to use, or FALSE to disable. * * Do not enable this option if you are using output compression in php.ini! */ $config['output_compression'] = FALSE; /** * Enable or disable global XSS filtering of GET, POST, and SERVER data. This * option also accepts a string to specify a specific XSS filtering tool. */ $config['global_xss_filtering'] = FALSE; /** * Enable or disable hooks. */ $config['enable_hooks'] = FALSE; /** * Log thresholds: * 0 - Disable logging * 1 - Errors and exceptions * 2 - Warnings * 3 - Notices * 4 - Debugging */ $config['log_threshold'] = 1; /** * Message logging directory. */ $config['log_directory'] = APPPATH.'logs'; /** * Enable or disable displaying of Kohana error pages. This will not affect * logging. Turning this off will disable ALL error pages. */ $config['display_errors'] = TRUE; /** * Enable or disable statistics in the final output. Stats are replaced via * specific strings, such as {execution_time}. * * @see [Hidden Content] */ $config['render_stats'] = TRUE; /** * Filename prefixed used to determine extensions. For example, an * extension to the Controller class would be named MY_Controller.php. */ $config['extension_prefix'] = 'MY_'; /** * Additional resource paths, or "modules". Each path can either be absolute * or relative to the docroot. Modules can include any resource that can exist * in your application directory, configuration files, controllers, views, etc. */ $config['modules'] = array ( // MODPATH.'auth', // Authentication // MODPATH.'kodoc', // Self-generating documentation // MODPATH.'gmaps', // Google Maps integration // MODPATH.'archive', // Archive utility // MODPATH.'payment', // Online payments // MODPATH.'unit_test', // Unit testing );
  14. Z tego co mi napisał to loguję się przez: domena.pl/admin/index.php A jesli chodzi o listę katalogów to dałem jako załą…cznik Pozdrawiam
  15. Mam dwa: captcha.php i template.php Czy musi być index?? Pozdrawiam
  • Create New...