Jump to content

Versus

Użytkownicy
  • Content Count

31
  • Last visited

• Days Won

1

Versus last won the day on April 22 2010

Versus had the most liked content!

Community Reputation

0 Neutral

2 Followers

About Versus

• Rank
    Rozkręca się
  • Birthday 09/01/1994

Profile Information

• Miejscowość
    Gdynia
  • Zainteresowania
    Gry, fora internetowe, CSS, HTML, PHP, grafika.

Contact Methods

• GG
    12269346
  1. W takim razie podziękował. Może znajduje na tym forum się osoba bardziej wyrozumiała od pana "administratora", i która nie chce żadnych pieniędzy. Po prostu potrzebuję kodu i tyle. Php umiem, ale nieraz sam nie umiem już czegoś napisać to pytam na forum. Ale nie, pan administrator ma wonty. Dziękuję, dobranoc.
  2. Rozumiem, doszedłem już do tego. Gdy daję ten kod przed <html> wyskakuje mi sam obrazek, a gdy daję go pod formularz to "headers already sent". Próbowałem tego ob_start(); i ob_end_flush(); ale dalej nie działa #Edit: Dobra Dam adres strony. www.komiksy.2ap.pl/test.php - obrazek www.komiksy.2ap.pl/dodaj.php - formularz Na pewno jest 10000 rzeczy, które zrobiłem źle.
  3. Ale jak mam to zwią…zać z formularzem? Chodzi o to, że wpisuje się tekst i na obrazku się on pojawia.
  4. Witam. Mam kolejny problem Chodzi mi o taki skrypt uploadu obrazków z dysku przez użytkowników. No i oczywiście, żeby te obrazki lą…dowały w bazie danych w tabeli "oczekują…ce". Ja bym miał takie 2 przyciski, by przenosić te obrazki do "kosz"a czy do "główna". Najlepiej jakby przy obrazku był podany login użytkownika, który to wgrywał. Ja już nie mam pomysłu jak to napisać. Mógłby ktoś mniej więcej to obczaić i coś napisać? Dzięki za góry
  5. Yh, dużo mi to nie mówi Jaśniej jakoś?
  6. Witam. Potrzebuję pewnego kodu. Mianowicie. W pliku powiedzmy dodaj.php jest formularz np. z tytułem i opisem. I chciałbym, żeby po kliknięciu ok generował się obrazek z tymi tekstami. Nie wiem jak się za to zabrać. Pomoże ktoś? :/
  7. Strona jest napisana przez Ciebie czy jest to gotowy skrypt np. forum, bloga czy innych? Jeśli gotowiec to powinieneś obejrzeć plik config.php (najczęściej tak się nazywa) i tak pouzupełniać dane od nowej strony. A jeśli jest to napisana strona przez Ciebie to nie mam pomysłów, może coś ugu blokuje z przenoszeniem, albo odnośniki pozostawia.
  8. Skoro najmniej Eh, 52 mi wyszło
  9. Najlepiej notatnik lub notepad++, który polecam
  10. Cóż, witaj! Miłego pobytu na forum WebTips.
  11. Dzięki. Do zamknięcia, wszystko jasne.
  12. Witam. Może ktoś kto się zna, mi powie Skoro MyBB jest na licencji GNU General Public License, to czy można go swobodnie przerobić na swój silnik bez pozostawiania żadnych linków, tekstów odnośnie MyBB? Jeśli ktoś jest w 100 % pewien to niech mi napiszę Z góry dzięki.
  13. No, dzięki. Ten ostatni działa Teraz już naprawdę temat do zamknięcia Dzięki, Panowie.
  14. Eh, i znowu dzięki Wielcy jesteście, Panowie Edit: To powyżej nie działa. Jeśli oczywiście miało wyświetlać je od góry Napisze może ktoś działają…cy kod, żeby wyświetlało nowsze u góry?
  15. Edit: Usuwam kod, już działa. Rzeczywiście, w Twoim kodzie jednej klamry nie było. Dzięki za pomoc, tylko, jak zrobić, żeby nowsze dodawało na górze, a nie na dole?
  • Create New...