Jump to content

GodDomi

Użytkownicy
  • Content Count

32
  • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About GodDomi

• Rank
    Rozkręca się
  1. Spróbuj tego: <td colspan="3" style="background-image: url('obrazki/obrazek_18.gif')" width="238px" height="154px"> Jakiś tekst lub kod </td> To powinno pomóc.
  2. Åatwiejsze niż myślałem że będzie coś trzeba innego. Dzięki. Jeszcze jedno małe pytanie a co trzeba zrobić by był link strona.pl/home itp.
  3. Witam. Jaka to jest funkcja PHP czy coś innego. Å»eby w linku wyglą…dał np. tak strona.pl/index.php?id=link&krok=dodanie żeby był znak &. Za pomoc będę wdzięczny.
  4. GodDomi

Offtopic

Witam jaką… macie opinię na temat Polskiego Odpowiednika Lockerz.com wczoraj właśni wystartował 1 Kwietnia o 20:00 :: TakeAGift.pl :: Zapraszam do rejestracji naprawdę warto i wygrywajcie nagrody.
  5. Dzięki, zadziałało. Ale jeszcze jedno małe pytanko jak wstawić znak "|" Aby był pomiędzy linkami i były odstępy np. Link | Link2 | Link3
  6. Więc jak wyprostować to mam ?? Å»eby było w jednej linii, a nie jedna pod drugą…
  7. Cześć. Mam mały problem w WordPressie. Chodzi o to że gdy wpisuje: <?php echo get_links(); ?> To pokazuje linki w pionie np. Link Link2 itd. A gdy wpisze: <?php echo get_links('sort_order=desc&title_li='); ?> To nic nie wyświetla i o co tu chodzi. ?
  8. Cześć. Jak zainstalować eAccelerator Optimizer na serwerze WWW (hostingu) Bo mi wyświetla : "This PHP script has been encoded using the excellent eAccelerator Optimizer, to run it you must install eAccelerator or the eLoader" Za pomoc będę wdzięczny
  9. No to ja wiem, konkretniej mi chodziło o np. odnośnik #main - odnoś do plik index.php a np. odnośnik #games do pliku gierki.php
  10. Cześć. Mam pytanie jak zrobić następują…cy efekt w adresie np."[Hidden Content]" chodzi o końcówkę "#menu". Za pomoc będę wdzięczny i jak zawsze ptk. Reputacji
  11. Cześć. Czy by ktoś mógł mi podać link do pobrania "renders_up_by_biju", bo na RapidShare już chyba wygasły bo nie mogę pobrać PS. Jeżeli można to na np. Hostil, MegaUpload lub na innym hostingu oprócz RapidShare. Za pomoc będę wdzięczny i jak zawsze dam ptk. Reputacji 1+
  12. Jakie ksią…żki, strony, kursy byś polecał o PHP, albo jak się uczyłeś o PHP.
  • Create New...