Jump to content

virus4

Użytkownicy
  • Content Count

190
  • Last visited

• Days Won

2

virus4 last won the day on November 16 2010

virus4 had the most liked content!

Community Reputation

-3 Poor

3 Followers

About virus4

• Rank
    Gaduła
  1. Co do kodu to na co dzień, gdy koduję strony używam łą…czenia ale podczas pisania moich tutoriali IMO używanie padding-left, padding-right itd. zamiast samego padding z kilkoma parametrami pomaga łatwiej zrozumieć kod począ…tkują…cym 'pisarzom'. CSS ftw.
  2. Menu rozwijane jest coraz częściej wykorzystywane na wielu serwisach. Menu rozwijane w CSS ułatwia budowanie nawigację witryny o wielu podstronach oraz jest ostatnio bardzo modne. W powyższym tutorialu dowiesz się jak je zbudować oraz dlaczego do tego celu warto użyć CSS zamiast JavaScriptu.
  3. Cześć. Mam do sprzedania tanie reklamy w dwóch serwisach: 1. Forum German Truck Simulator - cena wynosi 30gr/dzień i jest ona wyświetlana pod topem na każdej podstronie forum! Forum odwiedza średnio 550 unikalnych użytkowników dziennie (raz ich jest 400 a raz 700). Niestety nie udostępnię na razie wykresów z Google Analytics ponieważ dopiero 2 dni temu jest zainstalowałem (na życzenie na PW/GG mogę przesłać dać dostęp do konta) 2. Forum Lockerz - forum o bardzo wysokiej pozycji w Google oraz popularnej tematyce. Cena reklamy to 29gr/dzień. Jest ona wyświetlana pod topem na każdej podstronie serwisu! Jeśli ktoś jest zainteresowany statystykami to można je podejrzeć na wykresach: [Hidden Content] [Hidden Content] Wszystkich chętnych zapraszam do kupowania i ewentualnego kontaktu ze mną… przez GG (9527055)/PW.
  4. Tak jak napisałem, nie posiadam obecnie portfolio (buduje się ), a nie będę tu przecież każdej mojej pracy umieszczał. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to niech do mnie napisze, a ja mu wszystkie prace pokażę. Cennika też nie umieszczę no bo każda praca może mieć inną… cenę w zależności od trudności kodu, ilości podstron itd. Co do CSS3 to zaraz poprawię. Miałem tutaj na myśli to, że mogę wykorzystać w pracach CSS3.
  5. Cześć. Zajmuje się wykonywaniem za nie wielką… kwotę kodowania stron w xHTML i CSS, a także pod CMS WordPress i silnik forum MyBB. Co oferuje: Przejrzysty i czytelny kod Zgodność z xHTML Strict i CSS 2.1 W projektach mogę wykorzystać technologie CSS3 oraz prosty JavaScript i PHP. 14 dniową… pomoc w razie problemów ze stroną… Poprawne wyświetlanie w przeglą…darkach wybranych przez użytkownika Niską… cenę (do ustalenia) Szybki czas realizacji (po ustaleniu z klientem) Jeśli jesteś zainteresowany moją… ofertą… napisz do mnie n GG (9527055), e-mail (bergiel.kamil@gmail.com) lub na PW. Jeżeli chcesz obaczyć moje obecne prace to także skontaktuj się ze mną… ponieważ w chwili obecnej nie posiadam portfolio. Na pewno się dogadamy! Wstępny cennik (może się zmienić w zależności od stopnia trudności). Kodowanie jednej podstrony: 20-40zł Kodowanie dwóch podstron: 40-75zł Kodowanie trzech podstron: 55-110zł Na każdą… kolejną… podstronę są… odpowiednie zniżki.
  6. Nieprawda. Autor: Ksią…żka nauczy Cię podstaw (i nie tylko) PHP i MySQL ale bez grzebania w sieci (np. Manual w poszukiwaniu funkcji) się nie obejdzie.
  7. Nadaj divowi, którym jest stopka clear: both;
  8. Pierwsza? U mnie webtips.pl jest na 10 miejscu
  9. Cześć! Już siedzę nad tym chyba z 2h. Próbowałem wszystkimi możliwymi metodami, margin: 0 auto; text-align: center; itd. no ale to nie skutkuje. Mianowicie tekst menu cią…gle jets po lewej, a nie na środku. Chodzi o ten tekst na tym niebieskim menu pod logiem. Na dole zamieszczam link do paczki mojej strony: [Hidden Content]
  10. [Hidden Content] - zamiast ISO-8859-2 ustaw UTF-8.
  11. Ja zamiast phpBB Przemo proponuję MyBB. Ciekawe artykuły możesz znaleźć na: [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] a pomoc znajdziesz na forum MyBBsite.
  12. U mnie także wszystko ok. Przetestuj na innej przeglą…darce.
  • Create New...